Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvári rendelőben...

Székesfehérvári rendelőben mennyi ideig tart az első vizsgálat, amin megállapítják, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

2 pozi teszttel rendelkezem, mensi szerint 4+5 hetes vagyok. Csak tudni szeretném, hogy szabit vegyek-e ki vagy csak kéredzkedjek el.


Előre is köszi!


2013. jan. 3. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A várakozás tovább tart, míg behívnak :)

Nem mértem de szerintem nem nagyon volt 5 perc maga a vizsgálat....

2013. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyi? És nem is küldenek vérvételre, meg uh-ra?
2013. jan. 3. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Van ultrahang vizsgálat, de valóban a várakozás több időt igénybe vesz, mint a vizsgálóban tartózkodás. UH-on megnézik, hogy méhen belül van-e a baba. Aztán az UH-os papírral kell menni a védőnőhöz. Az I. vérképvizsgálatra pedig vagy a nővédelmiben dolgozó nőgyógyászok (érdemes időpontot kérni, mert rendszerint zsúfolásig van) vagy pedig a háziorvosod ad beutalót. Az ultrahangra egy nap simán rámegy sajnos.
2013. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4+3-nál voltam, de nem Székesfehérváron. Sztk-ba mentem, direkt aznap, amikor tudtam, hogy az az orvos van, akihez járni szeretnék.

1,5 órát vártam, mire bekerültem, a vizsgálat 1 perc sem volt. Utána megkérdeztem, hogy elvállalna-e, aztán már a magánrendelésére mentem.

Ultrahangot csak a következő héten csinált, azt mondta, akkor még nem láttunk volna semmit.

Védőnőhöz 8 hetesen mentem, megkaptam a várandós könyvemet. Azt el kellett vinnem a háziorvoshoz, akkor adott laborbeutalót. Másnap mentem vérvételre. Nekem 3-mal vettek le.

Remélem segítettem így is.

Gratulálok a babához!

13+4 km

2013. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Azt hiszem ebből most szabi lesz! :-)
2013. jan. 3. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát néhány óra :) Ha baj lehet belőle, hogy netalán később érsz be, mint ahogy tervezted, szerintem ne kockáztass. De szerencse kérdése is természetesen.....
2013. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, gratulálok. :))))) Az uh ott van a rendelőben ,azzal kezdik a vizsgálatot, addig "fizikailag" meg sem vizsgálnak, míg uh-n nem tették, sőt valószínő még nem fognak látni semmit, úgyhogy vissza fognak rendelni 2-3 hét múlva. Vérvétel meg most még nem lesz. az is csak jónéhány hét múlva. Szerintem valahogy próbálj meg bejutni az ambulanciára ott modernebb az uh, mint az sztk részen. Bár valószínű nem fog sikerülni, de hátha :) Nálam az sztk-rendelésen még a 7- héten sem hallott a doki szívhangot, egy másik rendelőben azt mondták azért lehet, mert ott korszerűtlen a gép. Ez igaz is sajna. Bocs, hogy ilyen sokat írtam. Egyébként a vérvételre majd háziorvosi(vagy védőnői) beutalóval fogsz tudni menni.
2013. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Úgy tudom, hogy az ambulanciára csak a 12. héttől lehet menni. De majd azért bepróbálom! :-)
2013. jan. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!