Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett a peteérésem?...

Mikor lehetett a peteérésem? Amikor leesett a hőm, vagy amikor felment?

Figyelt kérdés

7.-én hétfőn: 36.7 együtt

8.-án kedden: 36.4

9.-én: szerd: 36.3

10.-én: csüt: 36.5 együtt

11.-én pén: 36.5

12.-én szom: 36.3

13.-án vas: 36.5

14.-én hétfő: 37.3


Sajnos a hétvégén nem tudtunk együtt lenni, lemaradtunk a babáról, ugye? A ciklusom 28 napos, szombaton volt a 15. napom. A legtöbb kalkulátor ezt a napot adta meg pé-nek.

Mikor van pé, ha leesik a hő, vagy amikor felmegy?

Nagyon szeretnénk babát, de a csütörtök az hamar volt, szerintem. :( Köszönök minden segítséget.


2009. szept. 14. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:

1. jobban átlátnád, ha görbén vezetnéd, ajánlom: ciklus.hu

2. tudtommal akkor van pé, ha leesés után elkezd emelkedni, szerintem ez neked vasárnap volt. Amúgy a kiskatonák sokszor nagyon hosszú ideig életképesek odabent. No meg a hőmérőzés sem tuti minden esetben.

2009. szept. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak két hónapja nézem a hőmet, de legközelebb már a ciklus.hu-n fogom vezetni.
2009. szept. 14. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor van pé, amikor lent van a hő. Ha elkezd emelkedni, azt bizonyítja, hogy megtörtént az ovuláció. Én mindenhol ezt olvastam. Vagyis szombaton volt pé-d,ami tök jó, mert a kétnapos katonák simán állták a sarat odabent :) Az a jó, ha folyamatosan emelkedik, vagy hirtelen megemelkedik és fent marad a hőd. VAgyis nem szabad visszesni a hőnek az ovu. előtti hőfokok egyikére sem. Ha nem jön meg és a hő fent marad, az egy nagyon jó jel. De vigyázz, mert mindenféle lehet. nekem pl. még a mensi 3.napján is 37 fölötti hőm volt, azt hittem közben terhes vagyok,de sajnos nem. Utána kezdett csak lefelé menni. Szóval mindenki másképp reagál. Én is nagyon szeretnék már gyereket...
2009. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! Remélem nálatok is hamarosan jön a gólya! :)


Én azt hiszem, ezt a hónapot elfelejthetem, mert közben megfáztam, és olyan mintha most lenne pé-m, mert sok tojásos folyásom van. Az pedig a pé-t jelenti. Ilyen betegen viszont.....

Majd legközelebb. Ez van.

Sok sikert nektek.

2009. szept. 15. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem esélyem van most megint. Beteg lettem (vírus) és a doki tanácsára felfüggesztettük a "dolgot".

Mi van veled azóta? Mi újság? Előző voltam.

2009. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Én most megyek kifelé a megfázásból. :) Nem tudom mi lehet, mert szombaton kell megjönnie, és addig várok. Addig csak reménykedhetek. De bármi lesz az eredmény, hétfőn megírom, oké? :)


Addig is, minden jót!

2009. szept. 21. 13:48
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja, és persze jobbulást. (Szerintem, attól mert beteg vagy simán lehetsz babás....mire megtapad, addigra túl leszel az egészen) De ez csak az én véleményem. a doki biztos jobban tudja. :)

Szorítok!

2009. szept. 21. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Na szia, mi újság veled?

Én már jobban lettem és reménykedek mégis, mert szerintem pont akkor volt pé-m, viszont ugye a korább együttlétek is számítanak :))) Hamarosan kiderül. Pontosan nem tudom sajnos, hogy mikor, mert alapből lázas voltam, de azóta folyamatosan magas a hőm. (kicsit félek,remélem nem a betegség ment át rejtőzködőbe).

2009. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsi, hogy ilyen későn írok. Nekem sajna lett egy csúnya húgyúti fertőzésem, így kiderült, hogy nem a baba miatt nem jött meg, hanem a bacik miatt....

Most kezelést kapok, szóval a baba várat magára.


Remélem azért nektek összejön a picúr!!

Szorítok!


Szia

2009. okt. 1. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!