Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A korai vetélést valóban nem...

A korai vetélést valóban nem veszi észre a legtöbb nő? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Múlt hónapban a 30-33 napos ciklusom kitolódott 43 napra. 4 napos késé után csináltam egy Gabrell tesztet, ami időn belül, de nagyon halványan + lett. Majd kb. 15 perc után eltűnt a második csík. Rá pár napra csináltam Clearblue tesztet, ami - lett, de másnapra meg +. Aztán végül is 1,5 hét késés után megjött.

Lehetett ez korai vetélés? Vagy ez hülyesé? Segítsetek kérlek Titeket.

Köszi.


2009. szept. 14. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy missed ab.-om Kb a 7. héten. Ez a terhességem nagyon korán ki lett mutatva, mert tényleg az első pillanattól produkáltam azokat a terhestüneteket, amik a nagykönyvben le vannak írva.

Amikor a nőgyógyász diagnosztizálta, hogy én most éppen vetélek, akkor azzal "vigasztalt" hogy ne is törődjek fele, a nők nagy többsége egyszer biztosan elvetél, csak nem veszi észre, mert nem tudja, hogy terhes volt és mensinek tűnik.

Szóval abszolút nem hülyeség amit kérdeztél.

2009. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

Várnék még hozzászólásokat, esetleg tapasztalatokat.

Köszi.

2009. szept. 14. 09:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon is lehetséges!Sajnos tényleg úgy van,hogy sok nő észre sem veszi,hogy terhes volt!Ezt az én nőgyógyászom is igazolta.
2009. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked is!

Még valaki/valakik?

2009. szept. 14. 09:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szia.nekem 2 honapja volt 2 + halvány tesztem,rá 5 napra - tesztem ,és megjött,minden tünetem megvolt,és doki igazolta volt baba,de elment:-(
2009. szept. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves 11:14-es!

Nagyon sajnálom, remélem, mielőbb megmarad a Babátok.

Még tapasztalat, vélemény?

2009. szept. 14. 11:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy halvány+ tesztem, orvosnál még nem voltam. A 10 nap késés után elkezdtem vérezni. Bementünk az ügyeletre és ott már nem láttak semmit, csak megvastagodott méhnyálkát. Azt mondták valószinűleg most ment el a babám. Most szombatra nem várom, remélem sikerül. Neked is sok sikert!
2009. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Januárban egy keddi napon volt egy vérpecsét. Elkeseredtem, hogy megint megjön, de semmi. Vasárnap reggel halványan pozitív volt a teszt, kb. 35. napon. Másnap, hétfőn barnázás... Vettem még egy tesztet, a Clearblue ahogy felszívta a vizeletet, azonnal + lett. Viszont a barnázás maradt, és így kedden, a vérpecsét, vélhető beágyazódást követően 1 héttel irány a doki! Semmit nem látott, csak vastagabb nyálkahártyát, de kaptam Duphastont. Nem segített. Csütörtökön, nagyon erős görcsök közepette, mintha valami "kiszakadt" volna belőlem. Utána még barnázgattam, szedtem a gyógyszert, de sajnos következő héten a teszt is negatív lett... Abbahagytam a Duphastont, meg is jött. Ha akkor vasárnap nem tesztelek, észre sem vettem volna, hogy egy terhességnek induló "valamit" élek át... :-(

De legalább tudom, hogy teherbe tudok elvileg esni, átéltem a beágyazódási vérzést, még ha le is lökődött a zigóta.

2009. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Két éve volt,hogy késett és a teszt + mutatott.Rá egy napra megint csináltam tesztet de az már halvány + volt és estére meg is jött.Csak egy hetet késett.A doki először nem akarta elhinni,hogy pozi volt a teszt.Azt hitte kamuzok.Ultrahangra is elküldött ott se láttak semmit.Majd a kórházban vizelet vizsgálatot csináltak és az kimutatta,hogy egy nagyon pici hormon(nem jut eszembe a neve) még volt a vizeletben.Ez után elhitte és azt mondta,hogy spontán vetélés volt.Azóta sem jön a bébi.:(:(
2009. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálok Mindenkit.

Itt a mostani görbém:


[link]


Nagyon reménykedek ebben a hónapban is.

Sok sikert Mindenkinek.

2009. szept. 17. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!