Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék hasonló tapasztalato...

Szeretnék hasonló tapasztalatokat olvasni!?

Figyelt kérdés
Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót, nagyon rendszertelen a ciklusom. Van hogy 2 hónapig sincs semmi.Babát szeretnénk. Kivizsgáltak, nem vagyok PCO-s. A doki felírta a Clostilbegytet, de én még várnék vele. Homeopátiára gondoltam. Nagyon rossz így, mert nem tudom mikor kell megjönnie. Hőmérőzök, PG53- azok, így tudok valamit a ciklusaimról. Iszok cickafarkteát, szedek E vitamint és Hormeel cseppeket. Nyáron szedtem barátcserjét. Még így sem lett állandó ciklusom. Hogy fogok én így teherbe esni? Most is ott tartok, hogy napok óta fája derekam, petefészkeim nyilalnak, a hőm két hete 37 és környéke, de nem is merek babára gondolni, mert azt sem tudom, mikor kéne kimaradnia. Múlt hét csütörtökön csináltam tesztet, de az negatív lett. A dokim nagyon rendes, de már szégyellek menni hozzá, mert félek hogy hülyének fog nézni a sok kínlódás és bizonytalanság miatt. Van még más is így? Tanácsokat is szívesen fogadok.
2009. szept. 14. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha PCOS vagy, olvasd el a pcos.hu oldalt. Valakinek (ritka) sima Closti szedéstől összejön a babó, de legtöbb esteben tovább rontja a PCOS-t. 3-as kezelés kell: diéta, mozgás, metformin gyógyszer.
2009. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Szerintem félreolvastad, azt írja, a kérdező, hogy nem PCO-s.


Kérdezőnek: nyugodtan menj a dokihoz, kérdezz. Az enyém néha mosolyog már, de mindent elmond, szívesen kérdezek tőle bármit. Ja, mi másfél éve próbálkozom, tehát volt már kérdésem bőven :) Remélem, hogy a magas hőd terhességet jelent! :) Sok sikert!

2009. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam mint te, de azért nem egészen. 6 évig szedtem a diane 35 fogamzásgátló tablettát.Egyszer gy dönöttem hogy abbahagyom, nem is konzultálta a nögyógyászommal. Miután abahagytam egyátalán nem voot vérzésem, nagíyon idegestíő volt így elmentem a dokihoz, aki kiírt egygyógyszert, ami meghozta a vérzést, de ez csak ideiglenes állapot volt, mert utánn ismét semmi. Azt mondta a doki, hogy idő kell, mire helyreáll a hormonháztartásom és újra ismét rendszeresen fogok menstruálni.

Nos vártam türelmesen és 1 év, jól halod 1 év kelett mire megjött és utrána rendszeres is volt a havi vérzésem. Tehát 1 év kelett mire helyreált a hormonháztartás.Persze nagyban függ attól, hogy ki mennyi isedig szedte a fog.tablettát, aki rövid ideig, nyílván hamarabb rendezősik neki. Igwen és mondta is a doki hogy 6 év nagyon hosszú idő és lehet lesz 1 év is.

Nos miután ismét rendszeres lett, rá pár hónapra megint elkezdtem szedni a fog teblettát, én marha :O szedtem de utánna abahgtam egyéb okok miatt.

Akkor elkezdtem inni a forever ale vera herbal teát és rá 3 hétre megjött a havi vérzésem. Azt hozzá tenném, a teának köszönhetem, hiszen ez a tea méregtelenít és nyílván kitakarította a szervezetemből a fog.tabléetta maradványokat de most megint nem jött meg,:S

Ekzedtem ini az aloe vera berry nectart, az majd beállítja a ciklust.

A lényeg, te mennyi ideig szedted a tablettát? mert ha hosszú ideig idő kel mire magától rendezősik, de a cickafark tea s rossz, felgyorítod vele a folyamatot. A lényeg hogy beáll í havi ciklusod csak idő kel hozzá.

Tapasztalat:]

2009. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál! Látom más is van így. 5 évig szedtem Gracialt. Egyébként én is iszom a berry nektárt már 3 hónapja. Nem sok eredményt látok. A hőmérsékletem is most ment fel először értékelhetően, tehát arra gondoltam, most talán lehetett peteérésem. Félek tesztelni, mert mindig negatív. Gondoltam elmegyek a dokihoz megint.
2009. szept. 14. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:

És mikor hagytad abba a fog.tabletta szedését? mert 5 év elég hosszú idő, ha már több mint 1 éve elhegytad a tablettát, és még mindig ne rendeződött a ciklus, ott valami baj van. De ha még nincs 1 év, ne aggódj rendeződni fog, bármennyirais hihetelen.

A berry nagyon jó hidd el, én is elkezdem inni.Csak anyit tudok neked mondani, hogy mindenkinek másképp reagál a szevzete, lehet hogy 3 hónapja iszod, és még nem vettél észre pozitív változást, de hidd el használni fog, lehet még 3 hónap, de szerintem nem. Egyébként 1 kancsós aloe gél neked meddig tart?mert 1 hónapig kell, napi 3 cl azaz kb 3 evőkanálnyit kell inni, és mivel sejtszinten méregtelenít, ezért nem árt a nap1 legalább 2 litert folyadékbevitel.

Még amit tudok neked ajánlani, nem tudom írtam e már, mikor abahagytam a tablettát, rá pár napra elkezdtem inni az aloe vera harbal teat(tudod a forevereset) biztos ism4ered. 25 filter van egy dobozban. Kétnaponta ittam meg 2 liter teát, annyit főztem le, annyira intenzíven méregtelenített, hogy rá 3 hétre megjött a vérzésem. Ez hihetelen nekem is az volt, ha elmondanám egy orvosnak, aki nem simeri a forevert bizti nem hinné el :) de sajnos a tea nem álította be a ciklust, pedig abban bíztam, azóta sem jött meg, viszont a berry tudom, hogy segíteni fog.

Ha anyagilag meg tudod tenni, akkor én erősen ajánlom a berry melé az alo vera teát, rendeld meg és idd meg, a vérzést tuti meghozza, de a berry mellé kell, viszont beszélj azzal az illetővel akitőlrendelted, hogymilyen termékeket ajánl még mellé, hogy végre "meggyógyulj" de ha nem tud segíteni, és ha szeretnéd, én privátban elküldöm egy nőgyógyász elérhetőségét, aki a forever-ben bene van, ugyan már nem praktizál, de én is tőlle kértem tanácsot. De csak ha kell.

Szerintem ez a legjobb megoldás.

Gondolkozz rajta.

2009. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja amúg én voltam az a nagyon hosszú válaszoló :)
2009. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!