Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2nap múlva nem kéne megjönnie,...

2nap múlva nem kéne megjönnie, tegnap este rózsaszínes valamit töröltem. Ma reggelre már nem volt ilyen váladék. Lehet ez beágyazódás? Hasonló tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Ovu óta mesis görcseim vannak,de most 2napja már nem érzem ezt.A melleim nagyon fájnak,hőm fent van.Mesi előtt mindig görcsölök és nekem reggel szokott megjönni,úgy mintha kinyitnák a csapot,előtte sosem pecsételek.
2010. okt. 29. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A tünetek utalhatnak babára! Amúgy én most ugyanebben a cipőben járok, csak nekem inszemim volt, és hétfőn kell tesztelnem, de tegnap én is találkoztam valami kevéske véres izével, de azóta semmi. Szorítsunk egymásnak!
2010. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj drukkolok magunknak:))))

Képzeld az előbb nagyon halvány lett a 10-es one step tesztcsíkom...nem merem elhinni..:)

Amúgy érzel valamit?Nekem feszít a mellem és ovu óta mesis görcseim voltam ,amik 2napj amegszűntek,hőm fent van.Másfél éve várjuk a "csodát" És ti?

2010. okt. 29. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)))))
2010. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaj de jó neked! Gratula! Akkor nekem is van esélyem! Ugyanezek a tüneteim: néha mensis fájdalom, itt-ott szúrkál, és 2 napja fáj a mellem oldalt + a mellbimbók. Én holnap reggel tesztelek
2010. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tüneteim voltak most, még a mensim első napján is felugrott a hőm aztán mégsincs baba, másnapra leesett...:(((
2010. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is oldalt fájnak a melleim.Nagyon drukkolok neked,meg magamnak,hogy ne jöjjön meg:)bár most egy kicsit mensiszerű görcsöm van,közben olyan mintha valami csipkedne..nem tudom másképp írni.vagy talán még az izomlázhoz hasonlít.Vasárnapra nem várom....Drukkolok neked! :))
2010. okt. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!