Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megvolt a mensim, de 4...

Ha megvolt a mensim, de 4 hete folyamatosan hányok bizonyos kajáktól és undorodok olyantól amit eddig szerettem az lehet terhesség jele, vagy csak lelkibajok vannak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal 4 hete, de nemtudok elszakadni Tőle, ahogy Ő sem tőlem...Azóta is sokat beszélünk, sőt nem csak beszélünk, hanem ha van rá mód megcsókoljuk egymást, de van 1 akadály ami majd 2 héten belül dönti el azt,hogy lehet újrakezdeni vagy sem... Örülnék a babának, de ez lelki baj nem? Még 3 hete csináltam tesztet, az negatív lett, aztán mensiztem is, de ugyanúgy megvannak a tünetek. Valamit iszonyat megkívánok és muszáj megennem, de van amitől egyből hányok...

2013. márc. 11. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Ha is negatív akkor más a bajod.
2013. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás, gyomorprobléma, emésztési probléma, stb. is állhat a háttérben.

Azért a megjött vérzés, 3 negatív teszt után én nem terhességre gondolnék, hanem inkább másra. Főleg, hogy a hányinger inkább a terhesség 7. hete körül szokott jelentkezni.

Csinálhatsz még egy tesztet, de ha negatív, inkább keresd fel a háziorvost és vizsgáltasd ki magad, hogy mitől vannak a rosszullétek.

2013. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2. én csak 1 tesztet csináltam! Nem 3at...
2013. márc. 11. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
erősen kétlem, hogy terhes lennél.
2013. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, bocs, elnéztem a 3 hete csináltál tesztet, abban a 3-at 3 tesztnek vettem. Gyorsan olvastam. Bocsi.:)

Amúgy mikor csináltad azt a tesztet?

De nem én inkább másra gondolnék így is és nem terhességre.

2013. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint a menstruációdhoz képest mikor csináltad a tesztet. Azt tudom, hogy 3 hete.
2013. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a mensim előtt csináltam 3 nappal...utána volt rendes mensim... szóval csak sztem is sima lelki bajok, de a volt párom szeretné azt h inkább baby legyen...
2013. márc. 11. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!