Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-sok és pajzsmirigyesek!...

PCO-sok és pajzsmirigyesek! Szerencsés, szerencsétlen helyzet?

Figyelt kérdés

szerencse, hogy 1 hete késik és van egy pozitív tesztem meg azt megelőzően negatívok is (de itt gyk-n meggyőztek hogy túl korai volt a tesztelés) 2 év után végre valami jó is történik és kicsi Fiamból talán, nagytesó lehet.


Másfél év óta gyógyszer "kísérleteztek rajtam" a dokik metformin és l-thiroxin abbahagytam a mellékhatásai miatt (kegyetlen szívdobogás érzés, mintha ki akarna ugrani a szívem, fél oldali zsibbadás rossz látás, álmatlanság értsd.: nem hittem hogy 1 ember kibírja hónapokig napi 3 óra alvással amiből az első neszre már kipattan a szeme stb az értékeim nem javultak egyszer sem hanem csak romlottak folyamatosan)

A helyzet hogy a gyógyszert eldobtam mert találtam más lehetőséget, első hónapban fogytam 8 kilót, minden értékem beállt közel a normálisra és a doki hüledezett hogy ilyen jó értékeim vannak szedjem a gyógyszert mert 2 hónap alatt ilyen javulást sose várt volna stb... (persze azt nem közöltem hogy mit szedtem a met és thiroxinja helyett de a bogyóm januárban elfogyott)


Kéne nekem egy normális diéta amit esetleg terhesség alatt is alkalmazhatok ami babának mamának használ mert közel 30 kiló még így is rajtam van (ez a szerencsétlen helyzet, DE LEGALÁBB MÁR TUDOK FOGYNI!!!) Most egyenlőre annyi ötletem volt hogy 3 óra után már csak másfél deci tej és 3-5 evőkanál aszalt gyümölcsös zabpehely amit eszek... Sport nagyjából az sífutógép/elipszis/eliptikus tréneren ki is merül mert a térdeim gallyra mentek...


Előre is köszönöm a segítséget


2013. márc. 11. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

160 grammos Ch diéta, így keress rá

ez a cukrosok diétája, amit Te csinálsz, az sajnos nem jó, az aszalt gyümölcs tele van cukorral, megdobja az inzulinszintet és csak éhesebb leszel tőle, délután már a tej sem jó, lassan felszívódó szénhidrátra lenne szükséged, hogy kitartson reggelig

úszás is nagyon jó lenne, az nem terheli sem a térdet sem a többi ízületedet

2013. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gyönyörű testem miatt nem nagyon jöhet szóba az úszás :D rákeresek köszönöm (aszalt gyümölcs azaz mazsola van benne, banán, alma meg még valami...gondoltam a csokis gázosabb)
2013. márc. 11. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Az általad alkalmazott "diéta" nem csak hogy aránytalanul kevés, de káros is, ha PCO/IR áll fenn nálad. Beszélgessünk priviben, segítek!

Addig is részleteket itt találsz:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló vagyok, aki mondta, hogy segít. Csak még annyit tennék hozzá, hogy közel 30kg-t adtam le másfél-két év alatt! Csak tartani kell a főbb szabályokat, és ha a tested látványa miatt nem mennél úszni, akkor más mozgásformát keresni... zumba, futás, edzés otthon, konditeremben, váltogatva jógával és egy kis lazítás sem árt, hogy a lelki egyensúly is helyrejöjjön, agykontroll, meditációk! Semmi sem lehetetlen! :) Ahogy tapasztaltad is.
2013. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam neked :)
2013. márc. 11. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!