Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerencsétlen helyzet, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerencsétlen helyzet, mit csináljunk holnap?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe pár éve szerelmes voltam. Akkor még fiatal voltam, ő meg hozzám képest idős. Egy suliba jártunk, néha beszéltünk, mert legjobb barátnőm jóba van vele. Tök jófej volt mindig is. Most feltűnt a felszínre, találkozni akar tavasz vége óta, de nem voltam itthon, ellenben megígértem neki, hogy ha hazajövök, talállkozhatunk. Azóta összejöttem egy sráccal, majdnem 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon megszerettem, nem hagynám el semmiért. Holnapra ígértem meg talit annak a másik srácnak, és nem akarok s_gget csinálni a számból, ha már megígértem. Holnap amúgy sincs semmi dolgom, ráérek, bírom is őt. Tudatni akarom vele, hogy én nem akarok semmi többet tőle, max ezután nem találkozunk sokat. Hova menjünk?



18L 21F


2012. aug. 27. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Pesten lakunk, ha ez segít. Mi a megfelelő program arra, ha nem akarok valakivel összejönni, csak haver szint, de fordítva nem így van? (Barátnőmnek mondta)
2012. aug. 27. 21:48
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem olyan helyre ne menjetek ahol csak kettesben lennétek, inkább oda menjetek ahol van nyüzsgés pl valami pláza és ott egy kávézó de ne legyen mozi vagy ilyesmik mert a barátodat lehet hogy zavarná
2012. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja persze, ezt a részét én is így gondoltam.
2012. aug. 27. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!