Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, aki most 20-ra nem...

Lányok, aki most 20-ra nem várja, mikor tesztel?

Figyelt kérdés
Mit éreztek?
2009. szept. 14. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem mostanra várom, de ha 20-ra várnám (és tervezett a baba) tuti nem bírnám és már aznap tesztelnék, aztán ha negativ kétségbe esnék és még nehezebben várnék - még ha tudom is, hogy aznap nagyon kis % az esélye, hogy már kimutatható a pici. Szerintem, ha van türelmed várd meg a pár napos késést... de ha te sem bírnád ki, akkor NE keseredj el,ha mensi előtt vagy aznap még negativ! SOKSOK szerencsét!
2009. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 21-re nem várom de nem érzek semmit és a hőmet is csak pé-ig mértem.Így nem élem magam bele feleslegesen.Csak a menszesz elötti feszült hangulat.Neked?
2009. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már több napja mindjárt megjön érzés, amit én még sosem éreztem, igaz ez az első clostys hónapon, lehet ez bezavar egy kicsit. Na meg cicifeszülés nagyon. de ez lehet bármi.
2009. szept. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!