Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet mikor...

Ovulációs tesztet mikor csinálod? Tényleg NEM reggel kell? Azt írja a papír, hogy azonos időben kell minden nap. Kinek hányadik nap volt ovulációja? 8. naptól kezdtem a tesztelést, ma van a 11. nap, de még mindig semmi.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először délután 4 órakor csináltam a tesztet, 11. napon még nekem sem volt semmi, de még a 14. napon sem, még a 16. sem, már teljesen elkeseredtem, hogy nekem nincs is peteérésem, aztán a 18. napon lett iszonyú erős pozitív, és abban a hónapban terhes is lettem. Fogalmam sem volt róla, hogy nekem ilyen későn van peteérésem! (amúgy kb. 28-30 naposak a ciklusaim)


Most a 3. babán gondolkodunk, elkezdtem ovutesztelni megint, most délután 2-kor csinálom meg mindig, most a 14. napon tartok de még nagyon halványka, szerintem nekem megint kb. a 18. napon lesz. Igen, azt mondják, hogy délelőtt 10 és este 8 között kell kiválasztani egy időpontot és mindig akkor megcsinálni.


Sok sikert

2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a ciklustól függ. nekem a 13-15 között volt, 25 napos ciklus, de már csak utána teszteltem, akkor jöttek meg:) aztán a terhességi kétcsíkos lett:DD

azonos időben kell, és inkább estefelé, ált. (de nem tv.-szerű) a ciklus közepe felé kell lennie valamerre. akkor pozi a teszt, ha a tesztcsík ugyanolyan, vagy erősebb, mint a kontroll csík.

2013. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, 28 napos, elírtam
2013. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ah, köszönöm a gyors válaszokat. A reggel 10 és este 8 között nincs rajta ezen a rohadt tájékoztatón, ha lecsúszok megőrülök. 2. babát szeretnénk, ez lesz a 4. hónap a próbálkozással. Lányom 4. hónapban sikerült, akkor kezdtük el a hőmérőzést. Most akkor megcsinálom délután is, de jövőhéttől dolgozom, nem biztos, hogy azonos időben érek haza, vagy csináljam inkább kora este? Hú, de mérges vagyok. Bár eddig minden hónapban 8. naptól a 14-ig azért gyakrabban együtt voltunk, mégsem jött össze, lehet nekem is 16 napon vagy utána van peteérésem? Hát sík ideg vagyok...
2013. márc. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!