Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 36 hetes kismama...

Kismamik! 36 hetes kismama vagyok. Ma reggel megtöröltem magam pisilés után és picit véres volt a papír egy pötty, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A folyásom továbbra is olyan mint eddig és azóta semmi vér nem volt.A baba mozog,nem görcsölök semmi.Másnak is volt ilyen és ha igen mitől?
2011. jan. 7. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nyákdugód kezd majd el távozgatni. Mindenesetre ha legközelebb mész dokihoz kérdezz rá. Ha esetleg fájdogálna a hasad, vagy kevesebbet mocorogna a babó, azonnal orvos!
2011. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tágulásos vérzés,sztem ne aggódj,ahogy az előző válaszoló is írta.
2011. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg nem szeretkeztetek a férjeddel éjjel?Mert még attól is lehet, és teljesen normális!Nem baj!Csak ilyenkor ott már minden olyan Könnyeb sérül, hogy nagyon gyorsan elpattan egy ici pici ér!Ami nem okoz gondot, csak megijeszti a kismamákat!

Tavaly előtt nálam is nagyon sokszor volt, és a doki mondta hogy a vagy tágulásos (ahogy a méhszájad már vékonyodik, vagy a nyákdugó készüllődik) vagy a hüvelyfal vérzik!Amíg ilyen "kis" pötty addig semmi baj!Ne aggódj!Én végig pöttyözgettem és a doki szerint az is normális volt!39+4 hétre szültem a hatalmas kislányom!És nagyon könnyen!

Sok boldogságot! :)

2011. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!