Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek az 5,6-os HbA1c...

Szerintetek az 5,6-os HbA1c érték jónak számít?

Figyelt kérdés
Inzulinrezisztens vagyok és diétázom, meg az utóbbi időben sportolok is viszonlyag sokat.

2013. márc. 12. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó, igen. Én cukorbeteg vagyok, diétázom, és most 21. hetesen átállítottak inzulinra. Nekem 5,5 volt a HbA1c értékem. Azt mondták, hogy ez jó.
2013. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2013. márc. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helló, sziasztok, kérdezhetnék tőletek? Ma voltam cukorterheléses vizsgálaton, de otthon megmértem az otthoni mérőmmel az éhgyomrit, és 6,1 lett. Elkönyvelhetem hogy szinte biztos hogy rossz lesz a terheléses értékem? 16 hetes vagyok. Ha valaki cukros lesz várandósan, már úgy is marad élete végéig?
2013. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az előző kérdésre válaszolva: Én úgy tudom a terhességi cukor elmúlik a szülést követően. A 6,1 kicsit magas éhgyomrinak, szerintem feltételezhető, hogy a terhelt értékek is magasok lesznek így.
2013. márc. 13. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat! Mindig 4 körül volt a cukrom, egy műtét miatti vérvételen 5,8 volt az éhgyomrim, meglepődtem, majd másnap kiderült hogy várandós vagyok, szóval már az elejétől magasabb mint korábban bármikor. De rendszeresen méregetni szoktam, evés után is 1, ill. 2 órával, de nem volt probléma a "házi terhelésesen". Viszont most elérkeztem az orvosi terhelésesre és elég kíváncsi vagyok hogy mi lesz az eredmény. Mondjuk a diéta nem fog ártani.
2013. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!