Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor igy teljesen...

Most akkor igy teljesen esélytelen is? Jól lelombozódtam.

Figyelt kérdés
Itt olvasom,h.szex után fekve maradtok,meg gyertyáztok,h.ne folyjon ki.hát nekünk most olyan munkabeosztásunk van,h.egyikünk hazaér,másik rohan dolgozni,így nem megoldható még pici fekvés sem utána,örülünk,h.ezt meg tudjuk oldani.akkor ha kifolyik utána minden,nem tudom bennt tartani,akkor ne is reménykedjek?
2013. márc. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem reménykedhetsz. Én sosem gyertyáztam, mégis van 2 gyermekem. Egyébként sem folyik ki minden. Próbálkozzatok csak nyugodtan, remélem hamarosan lesz pozi teszted.
2013. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kell túlértékelni a gyertyázást, meg fekvést. Ezek a praktikák csak kicsit segítenek a dolgon. Úgyhogy ne izgulj, attól, hogy valamennyi sperma kifolyik, még nem esélytelen, hiszen akkor ez egy bevett fogamzásgátló módszer lenne. :)
2013. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát 5 perc pihi azért beleférhet háton fekve. De tudod ez olyan dolog, hogy az első babát beterveztük, számoltam a napokat, szinte 2 naponta együtt voltunk, megfelelő póz meg minden, mégis sok idő volt míg összejött, míg a második úgy becsúszott, hogy azt sem tudom mikor voltunk együtt, na és biztos nem gyertyáztam egyszer sem.

Szóval ne parázz, amikor van rá időd, pihenj utána, de ha nincs, akkor nincs, ne görcsölj emiatt. Az a baba úgyis jön, ha eljön az ideje, a gyertyázással csak az esélyét növelheted, de anélkül is ugyanúgy teherbe lehet esni.

Sok sikert!

2013. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igaza van az előző hozzászólóknak, reménykedj biztosan sikerül neked így is. a lényeg, hogy nem görcsölsz a témán
2013. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlna a terhesség már kihaltunk volna. :-) (fekvés stb. )
2013. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!