Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azoospermiával esélytelen a...

Azoospermiával esélytelen a dolog? Nincs erre gyógymód? Van köztetek aki ugyanígy van? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Ma derült ki h a férjemnek azoospermája van.Azt mondta az orvos h se élő,se halott.....
2012. aug. 30. 20:52
 1/7 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek,ha tudtok erről valamit.És az is közben kiderült h heresorvadása van a férjemnek.Kiskorában nem jött le a heréje és műtötték.Plussz sérv műtéte is volt!Nagyon el vagyunk keseredve.
2012. aug. 30. 22:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát heresorvadásnál nem nagyon szoktak biopsziát javasolni, de gondolom a doki elmondta lehet e, sajnos ebben az esetben nem nagyon van lehetőség donoronkívül másra.
2012. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!pontosan mit mondott a doki??sajnos nem vagy egyedül ezzel a problémával!elég sokan küzdenek ezzel!én is tettem fel egy hasonló kérdést az azoopermia témakörbe de sajnos senki se tud pontos választ adni!
2012. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos az azoospermiánál nem lehet pontos választ adni, mivel annyi különböző dolog okzhatja aminél mások az esélye. Van akinél sima elzáródás van és ben tkiváló spermiumok vannak. Van akinél genetikai ok itt csak donor lehet. Van akinél hormonális probléma main esetleg lehet segíteni, van akiél ismeretlen eredetű spermium képződési zavar de itt is van akinek semennyi nicsn a bioptátumban sem van akinek azért vannak használható sejtjei, van akinél korábbi rák kezelések van akinél gyerekkori leszállási zavar, vagy mumpsz, van akinél heresovadás stb.
2012. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló:

szerintem nagyon hasznos volt a válaszod!ment a zöld kéz!

nálunk korábban agydaganat miatt sugarazást és kemót kapott a párom és nála is azoospermiát állapítottak meg!de sehol nem találok én is pontos választ!genetikára várunk most!már lassan 1 hónapja és még egy hónap majdnem az eredményig!már teljesen kivagyok!

2012. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tudom, és elhiszem (a te kérdésednél már beszéltünk). Tudom milyen érzés ez anno nekünk is nagyon idegörlő volt a várakozás.
2012. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Hát a heresorvadást csak valószínűsítette.Kiskorában nem szállt le a heréje és ezért műtötték,majd később sérvvel.Most megy vérvételre,meg majd uh-ra.Aztán ujra spermavizsgálat:((
2012. aug. 31. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!