Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátlót szedek, és...

Fogamzásgátlót szedek, és megjött, de híztam, nagyon sokat eszek. Lehetek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés
január elején lefeküdtem a barátommal, aztán kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. azóta túl vagyok a második levélen is. de amikor elfogyott az első, 5. napra jött meg, és azóta is tart, pedig már lassan kezdenem kell a 3. levelet. mennyi az esélye hogy terhes vagyok? ja és miután lefeküdtünk, rá két hétre meg is megjött, de nagyon gyenge volt. aztán a biztonság kedvéért elvégeztem egy tesztet, ami negatív lett. lehet, hogy csak a fogamzásgátló miatt híztam 3 kilót és van állandó evési kényszerem? kérlek segítsetek!!

2013. márc. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha negatív volt a teszt, akkor jó eséllyel nem vagy terhes. Meg 3 hónappal az aktus után csak éreznél már vmit..

De ha ennyire parázol, nem értem miért nem csinálsz még egy tesztet. Sajnálsz rá 500 forintot??

Jó eséllyel a tabletta mellékhatásait "élvezed".

2013. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tabi mellékhatása.
2013. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tabletta mellékhatása.Menj vissza a dokihoz,lehet ez neked nem megfelelő és ír ki másikat.
2013. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ha nem élvezett beléd akkor nioncs mitöl tartanod. Szerintem a tabi mellékhatása. Meny orvoshoz hogy irjon másik tabit mert hizol.
2013. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!