Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek, ha ma reggelre...

Szerintetek, ha ma reggelre felment a hőm, és ma együtt lennénk a párommal, van esélyem teherbe esni vagy már lecsúsztam róla?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik a párom és csak ma tudnánk együtt lenni, viszont ma reggelre 3 tizedet felment a hőm, ami azt jelenti h megvolt az ouláció és már nincs esélyem teherbe esni?

2013. márc. 15. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sosem késő vagy kár együtt lenni :) minden féléről hallani, és ha ennyire ovu közelében van az időpont, pláne! :) A petesejt 24-36 órát életképes! Sosem tudhatjátok, pontosan hol is tartotok :) Adjatok bele mindent! :) Sok sikert!
2013. márc. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legfrissebb kutatások szerint a petesejt kb 12 órán át termékenyíthető meg. Amúgy eddig én 24 óráról tudtam (de úgy tűnik ez kevesebb lett, de 36 órát semmiképp nem él). Sok sikert, bár szerintem ha lehet hinni a hődnek, akkor ezt sajnos lekéstétek. :(
2013. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozni nem árt,hátha éppen most sikerül.A hőgörbe sem mutat mindig igazat.
2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Szerintem már lecsúsztatok, de azért persze kevés esély mindig van, szóval érdemes együtt lenni.
2013. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én is attól félek, h ez a hónap sem sikerült.

Együtt voltunk, de nem fűzök hozzá reményt, h sikerült.

Köszi a hozzászólásokat :)

2013. márc. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!