Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az akinek ez a hónap újabb...

Ki az akinek ez a hónap újabb esély arra, hogy összejöjjön a régen várt kisbaba? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Kinek milyen praktikái vannak? Teák? Vitaminok? Pózok?
2013. márc. 14. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
100%
Elevitet szedek, gyertyázom, de nem teázom, a ciklusom rendben van. Jövő szerdára nem várom. :$ Nem érzek semmi különöset, pedig jó lenne tudni már valamit. Utálok várni :) Te hogy vagy? :)
2013. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
100%

nekem újabb esély, reménykedek de nem görcsölök a témán. vitaminok amiket szedek: folsav, e-vitamin

szex után párna a popsim alá vagy gyertya állás mikor hogy sikerül

2013. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
100%
Lányok,ezzel kapcsolatban lenne egy intimebb kérdésem! Oké,hogy popsi a fenék alá,de egy jó rész akkor is visszafolyik,mit csináltok,hogy ne legyen minden olyan??
2013. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én a helyedben odatennék egy zsepit vagy valamit. Nekem hátrahajló méhszájam van és e miatt jobb ha hátulról csináljuk. Fejem lent, popsi fönt és így nem folyik ki semmi.
2013. márc. 14. 13:42
 5/119 A kérdező kommentje:
Mi most kezdünk el nemsoká megint próbálkozni. Azt beszéltük, hogy egészen a peteérés végéig 2 naponta leszünk együtt. Remélem ez majd meghozza a várt hatást. Persze a férjem nem bánja, hogy sűrűbben próbálkozunk...:-) Ki mióta próbálkozik?
2013. márc. 14. 13:44
 6/119 anonim ***** válasza:
Nekünk ez az első hónapunk (első vagyok). Nem tudom, vagy gyorsan fordulok, ügyesen a fal felé, vagy szerencsém van, de nekem nem folyik ki semmi. :) Nagyon minimális sem. Majd egy fél óra gyertya után hasra fordulok, és alszom. Reggelig bent maradtak a fickók, többször egymás után sikerült kivitelezni :))) egy hét múlva kiderül, mennyi sikerrel :)
2013. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
nekem a 4. hónap a próbálkozásban, gyorsan popsi alá a párna majd fekvés utána is akkor semmi nem jön ki ha 20 percig fekszem akkor sem. Ha felkelek rögtön utána egy az egyben kijön :(
2013. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 A kérdező kommentje:
Én nem kelek fel, én is bent hagyom a srácokat, hagy dolgozzanak.:-)
2013. márc. 14. 14:20
 9/119 anonim ***** válasza:

Teázom (cickafark, palástfű), szedek vitaminokat és ovutesztelek. Elvileg ma volt ovum, reggel együtt is voltunk...

Harmadik babára gyúrunk, van már egy 2 évesem és egy 7 hónaposom, hát nem tudom, hogy összejön-e mert a lányomra éveket vártunk, a kicsire meg semmit, egyből összejött. Most nem tudom mi lesz....

2013. márc. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/119 anonim ***** válasza:
3.-dik babára gyúró milyen vitaminokat szedsz?
2013. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!