Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól húzta be? Mikor érdemes...

Jól húzta be? Mikor érdemes tesztelni szerintetek? Tényleg 12-én volt a pém?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek azoktól, akik már látták a görbémet. Hihetetlennek tűnik, hogy olyan hamar volt pém. 29-30 naposak szoktak lenni a ciklusaim. Ezek szerint viszont már 3 nap múlva nem kellene megjönnie. Mondjuk a Jónás naptár is 4.-áére írta a termékeny napot. Hihetek neki?

[link]


2009. szept. 15. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
5-6àn volt péd! Mikor felmegy akkor van! Tehàt 5 nap mulva 28. napra ne vàrd!
2009. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is elvileg 12-én volt peteérésem.


[link]


Szerintem te ma vagy a 8. dpo-n. Mivel a beágyazódás 12 napig tart és csak után kezdi el termelni a HCG-t a szervezet, leghamarabb szombaton tesztelj. De akkor még lehet, hogy nem mutatja ki. Én pénteken fogok tesztelni, de valószínű, hogy még nekem sem fogja kimutatni.

2009. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmezem, akkor inkább a héten még nem kelle tesztelni. Remélem nem jön meg, és kibírom addig...
2009. szept. 15. 14:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat!
2009. szept. 15. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
14:48-nak írnám, hogy nem 12-én volt az ovud, azt csak a ciklus.hu húzta be annak nem kell hinni. Az ovu teszt a biztos.
2009. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14.48as ez igaz, neked is 1-2 nappal a behuzott utàn volt ovud, ahogy a teszt is mutatja! A ciklus.hu pedig az ovu elötti napot huzza be àlltalàban, az én meglàtàsom szerint!
2009. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesiràsért :D
2009. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kérdezönek és második válaszolonak is a 16. napon volt tüszörepedése.. a hö és az ovu teszt alapján.
2009. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!