Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márc.20-a körülre...

Ki nem várja márc.20-a körülre? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 07:26
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én pont 20-ra nem várom. Ma csináltam egy tesztet, 10-es érzékenységűt, de negatív. Azt olvastam, hogy sokaknak 10 nappal ovu után már kimutatja, nekem ez ma van, de nem látok semmit. A melleim kicsit érzékenyek, derekam is fájdogál, de semmi más. Te hogy vagy? Izgulunk együtt még pár napot? :) Első babád lesz?
2013. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22-re nem várom. Ebben a ciklusban kezdtem el málnalevél teát inni, és nem tudom hogy annak köszönhető-e, de már a 3. dpo óta nem mindig, de fáj a petefészkem, hol a jobb hol a bal oldali. Eddig ez nem volt jellemző. Bízom ebben a hónapban! :)Nálad mizujs? :)
2013. márc. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
N
2013. márc. 16. 08:31
 4/54 A kérdező kommentje:

nálam még semmi. a mellem fájdogál, de nem mondanám komolynak. én nem is tudom mikorra nem várom, 19-21 körül. tesztet nem csinálok csak ha késik. már majdnem 2 éve hogy nem jön össze :(


első babánk lesz. és nagyon várom :)

2013. márc. 16. 08:33
 5/54 anonim ***** válasza:
Nálunk is első baba lenne, Mi 1 éve próbálkozunk. Próbálok pozitív lenni, de a sok csalódástól, már úgy vagyok, hogy majd jön ha akar. Persze a mensi előtt mindig ott motoszkál a fejemben hogy hátha most sikerült. :) Drukkolok Nektek! -Első
2013. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi nem első, hanem Második voltam. :)
2013. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
:) Drukkolok nektek nagyon! Én vagyok az első válaszadó :) Mi most próbálkozunk először, de már másfél éve kezelésekre jártunk, mert nálam voltak gondok, és csak most próbálkozhatunk végre. Ezért már mi is nagyon várjuk. :) Remélem, mindhárman együtt örülhetünk jövő hét vége felé! :)
2013. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Mi még semmi féle kivizsgáláson nem voltunk, mert még nem jelentettük ki hogy gyereket akarunk de nem is akadályozzuk hogy összejöjjön :) Gondolom értitek :)


A párom teljesen nyugodt, nem idegeskedik amikor megjön, vagy piszkosul jól leplezi. A majdnem két év alatt talán egyszer vagy kétszer láttam rajta a csalódást hogy nem jött össze. De talán nem is gond, legalább ő tartja magát és engem is. Káosz lenne a mind a ketten szétesnénk minden hónapban :)


A ti párotok hogy viseli a reménytelen hónapokat?

2013. márc. 16. 08:56
 9/54 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon aranyos volt a kezelés alatt is (IR, PCOS), és most is. Napra pontosan tudja, hogy hol tartok a ciklusomban, tudja, mit jelent a hőgörbe változása, mindig kérdezi, érzek-e már valamit, ismerkedik olyan kidejezésekkel, mint a "dpo", aranyos nagyon :) nem lesz csalódott, ha elsőre nem sikerül, fülig ér a szája, hogy már itt tartunk, nagyon lelkes :) reméljük, nem tart majd évekig most már.
2013. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Én kb. 25.-ére nem várom...

Ovuteszteltem és elvileg jó időben voltunk együtt.

Nekünk ez a 3. babánk lenne. Mindenkinek drukkolok!

2013. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!