Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés? Pozitív?

Teszt kérdés? Pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 16. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha lenne ott valami. Mikorra nem várod?
2013. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anni_ ***** válasza:
Szerintem ez halvány pozi :). Hányadik dpo-n jársz?
2013. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Talán 12-13. Nem tudom pontosan mert csak a "folyást" figyeltem. Vasárnap vagy hétfőn már mindenképp meg kellene jönnie azthiszem.
2013. márc. 16. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egy nagyon-nagyon halvány pozitív.
2013. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy sima x-epil tesztet ami mártogatós! DM-be most a 2 darabos 400ft!


Én még nem csalódtam benne! az ha halvány pozi, az halvány pozi. Sajna erről a tesztről is hallottam már rosszat!

2013. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves utolso! Ez egy xepil martogatos, dmes es megis atver masodszor. 10 nappal ezelott is ilyen volt es ma reggel megint. Akkor orultem, mert en is ugy gondoltam, hogy az megbizhato mert elotte sosem volt rajta semmilyen csik, de sajnos nem erosodott a csik, sot 1 hettel kesobb megjott. Ma csak azert lottem el, mert megmaradt...

2013. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó!


Az is lehet hogy baba volt, de mégis megjött!


Nekem tavaly nyáron volt halvány teszem 10 napig és megjött! kiderült korai spontán vetélésem volt! Szóval nem a teszt volt a szar, hanem a baba nem maradt meg!

2013. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Szerintem meg nem lehet egyertelmuen kijelenteni, hogy egyik teszt szar, masik meg tuti. Amugy sem hinnem, hogy egy 10 napja elhalt mar akkor is korai terhesseg meg mindig nem urult ki belolem. Sokkal inkabb gondolok pl cisztara. De amugy szerintem is jobb az exepil mint a predictor. Csak azt akartam jelezni, hogy ha terhes, akkor par nap mulva minden teszt erosodik kicsit vagy jobban, ha nem az, akkor meg tok mindegy hogy milyen tesztet vesz

2013. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy erősödik a csík, ha terhes!

A 6-osnak valószínűleg azért jött meg a vérzése és ezért maradt halvány a teszt, mert a magzat életképtelen volt.


De ezek szerencsére ritkán fordulnak elő, kérdező ne aggódj!

2013. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!