Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ellátásra, támogatásra...

Milyen ellátásra, támogatásra számíthatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 éves, kislányom 4 hónapos. Mihamarabb szeretnénk 3. babát. Így kislányom és a 3. babó között nem mennék vissza dolgozni. Ha megtudtam, hogy babás vagyok, továbbra is gyed-et vegyek igénybe, vagy táppénzt kell? Ha megszületett a pici, tgyás-t kaphatok, vagy egyből gyed? Minden ezzel kapcsolatos info nagyon érdekel. Köszönöm szépen
2013. márc. 16. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyeden maradhatsz amíg a lányod nincs 2 éves. Jár majd tgyás és gyed is, hogy mennyi az attól függ mikor fog születni.
2013. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha pl. pont egy múlva születne meg, akkor szerinted mennyi járhat? Kislányom akkor lenne közel másfél éves. Tgyás-ra is számíthatok, az nagyon jó lenne.
2013. márc. 16. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen akkor mindent ugyan úgy fogsz kapni mint a lányodnál.
2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány évet dolgoztál az első előtt.
2013. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kisfiam (3év)születése előtt 21 hónapot dolgoztam, kislányom (4hó) születése előtt 19 hónapot dolgoztam. Szóval ennek függvényében mire számíthatok?
2013. márc. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!