Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fájhat a hasam peteérés...

Miért fájhat a hasam peteérés után?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt volt peteérésem (ovuteszttel néztem) és tegnap is és ma is fáj úgy a hasam, mint peteérés előtt szokott. A petefészkeimet érzem nagyon. Nem vagyok felfázva. Van esetleg valakinek ötlete? Tudom hogy itt nem orvosok vannak, de hátha járt így valaki. Köszönöm!
2013. márc. 16. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is igy szokott lenni, az orvosom azt mondta azért van mert amikor a tüsző megreped a benne lévő folyadék még pár napig feszit, ami teljesen normális.
2013. márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez nagyon hasznos volt! Sosem hallottam még ezt, és nem is szokott így lenni nekem. Peteérés előtt nagyon szokott fájni, de utána sose. Köszi mégegyszer!
2013. márc. 16. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!