Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki látott már ilyen görbét?

Valaki látott már ilyen görbét?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el hőmérőzni reggelente. Nem a mensi elejétől, és ez az első ciklus, hogy mérem az ébredési hőmet. Amiket eddig olvastam, azok alapján nem túl biztató ez a "görbe" teherbeesés szempontjából, ugye?


Digitális lázmérővel mérek, szájban, rögtön, miután kinyitom a szememet.:) Rendszertelenek a ciklusaim, így nem is tudom, mikorra nem várom.


8-án, ahogy a képen is látható, nagyon sok tiszta, tojásfehérje-szerű nyákom volt, valószínűleg akkor volt peteérésem, ovu teszt és mikroszkóp alapján is, minden másnap pedig együtt voltunk a párommal az utóbbi időben. 2 napja és ma volt 1-2 csepp barnázás, illetve mensi előfájdalmaim vannak. Tegnap nem volt, ma ismét. Csináltam tesztet, de negatív lett. Szerintetek egy ilyen görbével reménykedhetek vagy nem, esetleg inkább hanyagoljam a görbézést?:)



[link]


Köszi a válaszokat!



2013. márc. 15. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég érdekes görbe...Ha rendszertelen a ciklusod,akkor lehetséges hogy vannak valamilyen hormonproblémák a háttérben.Orvosnál voltál mostanában?
2013. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam, igazából most kezdtem el figyelgetni, és a két kiugró értéken kívül mindig 36.2 és 36.3 az alaphőm, nem olvastam túl sok jót az ilyesmiről. Kivárom, hogy a mensis fájdalom mensit hoz-e. Ha igen, utána doki, mert ha valami nagyon nincs rendben, helyre kell rakni, mert szeretnénk már babát. Ha nem mensit jelez, akkor persze szintén doki, csak más miatt.:) De ilyen körülmények közt vajon reménykedhetek? Ha nem csaltak a tünetek és az ovu teszt, akkor elvileg 6-7. dpo-n vagyok.
2013. márc. 15. 14:45
 3/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Ne hanyagold a görbézést, de rendszeretlen ciklus hátterében általában hormonprobléma és valamilyen anyagcserezavar áll, ezért mindenképpen érdemes endokrinológussal kivizsgálatni.
2013. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 7. dpo-n vagy, akkor koran teszteltel. 1 het mulva probald meg ujra!
2013. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2013. márc. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!