Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megérzésem igent mond, az...

A megérzésem igent mond, az agyam tanácstalan, a szívem nagyon nagyon szeretné. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit gondoljak. Párommal védekezés nélkül voltunk együtt Március 10.-én. Nem vagyunk rajta a babán, de ha becsúszna sem lenne gond, mert már mindketten szeretnénk. Az előző menstruációm Február 23.-n múlt el. A következőnek kb. március 22.-én kellene megjönnie. Átlagosan 32 naposak a ciklusaim. A mai nap folyamán elkezdett fájni a cicim enyhén, eléggé szurkál és feszül az alhasam, nagyon sok fehér krémes folyásom van, ennyi nem szokott lenni, és iszonyú álmos vagyok folyamatosan. Most csak én képzelem be a tüneteket, vagy ezek lehetnek már korai terhességi tünetek? Tudom hogy butaságnak hangzik, hiszen nagyon korai lenne még, de pl. az alhasam nem szokott így feszülni. Jaj és olyan érzésem van mintha lázas lennék. Nem voltam sosem olyan, aki bebeszéli magának a dolgokat. De ezek a jelek furcsák. Szerintetek? Elő fordult már valakivel ilyen? Köszönöm előre is a válaszokat!

22/N



2013. márc. 17. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 10-én voltatok így együtt korábban nem, akkor (persze ttől lehetsz még terhes) ezek nem annak a tünetei, még csak most kezd majd el beágyazódni ha van megtermékenyített petesejt.
2013. márc. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok butának tűnni, de inkább megkérdezném, hogy a beágyazódáskor lehet esetleg valamit érezni? Alhas feszülést, vagy szurkálást?
2013. márc. 17. 02:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tuneteim pl ezek voltak igen...fáradékony voltam ,fájt a mellem ,és ugy fájt a hasam ,mintha megakarna jonni ,de nemjott :)
2013. márc. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahány nő és ahány terhesség annyi féle tünet, érzés. Biztosat csak a nem várt napja után elvégzett teszt után lehet majd mondani. Lehet elindult valami aztán el is megy mert túl öreg volt már a "katona", lehet valóban terhes tüneteid vannak, lehet csak akarod a tüneteket azért vannak stb.
2013. márc. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg akár lehet a beágyazódás tünete is. Nekem pl folyton "mindjárt megjön" érzésem volt, aztán kiderült, hogy terhes vagyok. Kb 10e körül volt péd, akár még terhes is lehetsz. :) Ha nem jön meg, akkor teszt.
2013. márc. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
szerintem sem lehetnek még tüneteid, azok általában akkor kezdődnek, amikor meg kellene jönnie, korábban nem nagyon. A tüneteket inkább amiatt érzed hogy megvolt a peteérésed és felment a progeszteron szinted, de ez még nem jelenti azt hogy terhes vagy. Egyébként nem kizárt hogy jókor voltatok együtt a teherbeeséshez, de az is lehet hogy lekéstétek.
2013. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!