Lehetek terhes? 18l

Figyelt kérdés
Félek,hogy esetleg terhes lehetek...március 5.én megjött a menszeszem és rendesen 5 napig tartott.. múlt hónapba 3-án.. januárban pettingeltem a barátommal. csikló izgatás.. bugyin keresztül + nélkül..hozzá nem nyúltunk! most viszont hányingerem van szédülök mellem fel van duzzadva.. nagyon kívánós vagyok fáj a fejem..meg erős fehér folyásom van + a szagokra is érzékeny vagyok..nagyon félek még szűz vagyok! ugye nincs baj?

2013. márc. 17. 15:52
 1/10 anonim válasza:

Kár, hogy amikor bejelentünk egy választ, a lehetőségek közt nincs az, hogy "ez a válasz gyökér, fárasztó, idegesítő".

Majd úgyis leírják utánam tudományosan hogy ha nem hatolt be és még csak nem is ment el, akkor kizárt, hogy bármi legyen.

2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
kérlek ne csináld:S----->biosz órán merre jártál?
2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andii1 válasza:
100%
xDDD Úristen ,hogy lennél már terhes mikor szűz vagy?+ :DDD
2013. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem hatolt be semmi ilyesmi még is minden tünetem meg van.. akkor az mitől?
2013. márc. 17. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha megjött nem lehetsz terhes normális esetben, mert van aki vérzik terhesség alatt is, de az korántsem olyan vérzés , mint a menstruáció !

Úgyhogy nyugi, nincs gáz, nem vagy terhes, olvass sokat még a szexről mielőtt bele vágsz, és a védekezésről mindenképp !!!

2013. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjött, és nem is hatolt be, akkor nem lehetsz terhes. Egyébként az időjárástól is lehet, hogy fáj a fejed, kívánós vagy és hányingered van.

Biológia 1- es, ülj le.

2013. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ha csak rád nem szállt a Szentlélek, akkor valószinüleg nem vagy terhes.. Ahhoz beléd kell élvezni legalább és még akkor se biztos, hogy sikerül a sejt beágyazódása :)

Szóval nyugi, ha továbbra is aggódsz nagyon, akkor inkább látogass meg egy nögyógyászt, nem hiszem, hogy ki fog nevetni.

2013. márc. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjátok, hogy ez fake!!:-)))Még belegondolni is szörnyű, hogy jövőre már szavazati joga is lesz...

De, sajnos nagyon nagy baj van kedves kérdező. Ha valaki érettségiző korában itt tart agyilag, és a saját teste működésének megismerésében, az olyan nagy baj, hogy már már tragikus. De terhes biztosan nem vagy.

2013. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én azért feltételeztem hogy ha már feltette a kérdést, valami indítéka volt rá. Pl pénisszel izgatták és attól félt, hogy a bugyin átszivárgott, vagy az ujja volt ondós (ugye a klasszikus "spermás ujjal ujjazott" gyakori kérdés a gyakorikérdéseken). Azért ne legyünk ilyen lobbanékonyan előítéletesek.
2013. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézus! Ugye ez most nem komoly??? Mond hogy csak poénból írtad ki ezt a kérdést! Hát már hogy lehetnél szex nélkül terhes?? Hol jártál te is biosz órán??? Ajánlom hogy pasizás helyett inkább a biológia könyveket olvasgasd előbb!!!
2013. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!