Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ettől lehetek terhes?

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Leszoptam a barátom, és utána egy-két órával egy kicsit bennem volt. Mindketten szüzek vagyunk, és kicsit túl belemelegedtünk, és olyan 5-6 cm-re belémrakta gumi nélkül. Pár perc után kivette, nem volt bent teljesen és nem bennem ment el.

Ettől lehetséges hogy terhes legyek?

Én 16 éves vagyok, barátom 18.


(Tudom hogy felelőtlenek voltunk, nem kell nektek is külön mondanotok.)



2013. febr. 25. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Betette és szűz vagy ugye ? Amugy na ná hogy lehetsz ilyen hülyéket.
2013. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mennyi az esélye kb, hogy terhes vagyok? Utánanéztem és azt írták hogy a 14. nap körül a legnagyobb az esélye, én a 12. napban vagyok. Így kb. hány % az esélye?
2013. febr. 25. 17:56
 4/8 anonim válasza:
csinálj tesztet
2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak hogy igy még nagyobb mert 14 ik nap van peteérés 2 napa alatt felmásznak a kis pindurok aztán egyesülnek.
2013. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne ijesztgessétek már szegény csajt..


Szóval nyugalom.. kicsi az esély rá. Mégpedig azért, mert előtte már kielégítetted, így a 2.nál már egyrészről sokkal kevesebb spermium van, másrészről pedig maximum az előváladéka tartalmazhatott spermát. kb. 5%, hogy terhes vagy.

2013. márc. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi lesz a pici neve?

ha fiú, én szeretném ha Máténak hívnák :)

2013. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Naná h lehetsz terhes:) főleg így h gumi nélkül csináltátok..jobb minél előbb intézkedned mármint vegyél tesztet vagy nőgyógyász azzal veszteni nem fogsz:)
2013. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!