Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes ha egy...

Lehetek-e terhes ha egy honapja nem szedem a fogamzásgátló tabletát?

Figyelt kérdés
de hozzá teném azt is hogy az elött 4-évig szdetem...:( köszönöm a válaszokat

2013. márc. 18. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, bár ez sokminden együttes függvénye.
2013. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és...mik azok ha meg kérdezhetem és tudsz nekem segiteni? :)
2013. márc. 18. 12:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz terhes.

A mai, modern fogamzásgátlónál elég, ha egy szemet nem veszel be és már lehetsz terhes vagy szedsz bármit, ami csökkenti a hatását és nem használsz kiegészítő védekezést, akkor még a gyógyszer mellett is lehetsz terhes.

2013. márc. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem nem védekezünk semmivel mert kis babát szeretnénk a párommal..:)
2013. márc. 18. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ezelőtt 8 évig szedtem 2 éve hagytam abba azóta sem estem teherbe eddig sajnos, szerinted én most terhes lehetek ha együtt voltunk azokon a napokon? Ez most komoly kérdés volt?? Ugye nem?? Miért ne lehetnél terhes ha akkor szexeltetek mikor neked peteérésed volt és a párod hímivarsejtje találkozott a te petesejteddel és az pár napos vándorlás után megtapadt a mnyhártyádba és beágyazódott!És nem jött meg a menstruációd!Akkor biztos terhes vagy! IGEN! És a teszed is + akkor pláne, ha orvos is igazolta hogy terhes vagy!
2013. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZERINTED.Olvasd el a fogamzásgátlód tájékoztatóját,ha olvastad értelmezd!
2013. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én most így lettem terhes.... A múlthónapba még szedtem, eltört a lábam, elkezdtem menstruálni. Mivel a törött lábam miatt a hasamba kellett adni a szurit (vérhígítót) sokkal tovább volt meg. Úgy voltam, most kihagyok egy hónapot, mert a 8.nap kellett volna szednem az új levél gyógyit, de én még 11 nap után is vérezgettem. Hát tessék, február 11.-én elmúlt, február 25.-én lettem terhes, ma derült ki hogy 4 hetes vagyok. Pffff sajnos lehetsz, egyből.
2013. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz, méghozzá úgy, mint bárki más. Vagy nem értem, mire gondolsz?
2013. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 frászkarikaborsó ***** válasza:
Van aki egyből teherbe tud esni utána, és van akinek éveket kell várni hogy rendesen visszaálljon a ciklusa. Látatlanban nem lehet tudni hogy nálad helyreálltak-e a hormonok egyből, ehhez hormonvizsgálat kellene, de azzal azért érdemes legalább fél évig várni.
2013. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!