Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek ebben az...

Mikor teszteljek ebben az esetben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Van egy 6 és fél hós kislányom,már nem szoptatok, a szülés óta még nem állt be rendesen a menzeszem, így nem tudom kiszámolni mikor lehet peteérésem. Kb. Két hete múlt el, és kb egy hete voltam együtt a párommal megszakításos védekezéssel. Pár napja elég furán érzem magam, émelygek, szédelgek, hasam is kicsit furcsa (bár lehet hogy csak magamba beszélem, mert nem igazán szeretnék még kistesót). Mikor kellene tesztelni? Egyáltalán mekkora esély van rá, hogy teherbe estem?
2013. márc. 18. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aktus után 14-16 nappal már elvileg kimutatja a teszt.
2013. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár, ha 1 hete voltatok együtt,akkor ezek a tünetek még nagyon koraiak lennének, hiszen még lehet be sem ágyazódott, ha akkor teherbe estél. Akkor elvileg nem terhesség miatt vannak ezek a tünetek.
2013. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ezen agyalok, hogy elvileg még nem lehetnék ettől vacakul, az is lehet hogy csak az idő meg a kimerültség visel meg, csak nagyon nem vagyok biztos az időpontokban :(
2013. márc. 18. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem annak a tunete, ha terhessegi tuneteid is vannak, akkor hamarabb kellett, hogy teherbe essel. (Nem kioktatasnak, de ha nyugodtabban szeretnel aludni, inkabb valami biztonsagosabb modszert kene valasztanotok, art az idegeskedes neked is, es babadnak is, o meg nagyon atveszi az erzeseidet...meg az enyem is atveszi, pedig o mar 2.5 eves, de ha icipicit valamin ragodok, azt meglatom rajta is)
2013. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 frászkarikaborsó ***** válasza:
aktus után 2 héttel reggeli pisiből már kimutatja a teszt, előtte tüneteket se nagyon érezhetsz, szóval szerintem vaklárma. De azért ha letelik a két hét, tesztelj egyet megnyugatásként.
2013. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!