Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak a...

Kinek milyen tünetei voltak a beágyazódásnak? Lehet nincs is tünet? Csak mensi "szerű" fájdalmaim vannak, de az se olyan erős.6 nap van még mensiig.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a középidő után pontosan a 7. napon történt a beágyazódás. Tudtam, hogy most ez az, hisz előtte ilyenkor soha nem fájdogált a hasam, csak menszi előtt max. 1-2 nappal.

Jó eséllyel lehet neked is az:) És nem kell annak olyan erősnek lenni.

2013. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is pont olyan volt, mint az előzőnek!:) azt hittem, hogy meg fog jönni, de hála az istennek nem jött:-))


12+3hkm

2013. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasfájás volt csak, nem volt vércsepp, de sokaknak az is előfordul.
2013. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, vasárnapra nem várom.. pár napja érzem ezeket, hol erősebb hol gyengébb.Cicim is fáj, bár ez múlt hónapban is fájt, csak akk nem voltak ilyen mensis görcsök... bízunk benne h vki lapul a pociban :D drukkolok Neked :)
2013. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Semmilyen tünete nem volt, van ilyen is :)
2013. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem se volt semmi tünetem :) meg is lepődtem mikor rá eszméltem hogy nekem már 2hete meg kellett volna jönnie :) 37hkm
2013. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kcsim válasza:
Akkor kinek hogy, valakinek van tünet valakinek nincs? Én nekem most 2-szer is megtörtént és nem védekeztünk,de akarjuk is amugy a picit, szerintettek hétvégén már lehetne tesztet csinálni? Meg tünet lehet a beágyazódásnak,meg mennyi idő alatt történik meg?
2013. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!