Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet a...

Lehet terhességi tünet a derékfájás minden reggel, este meg mindig erős hányinger?

Figyelt kérdés
Már 4napja hogy így megy.Este erős hányinger pláne akkor kap el ha oldalra fekszem.Sürű fejfájásom szokott lenni.Reggel mindig arra kellek,hogy fáj a derekam majd leszakad.Melleim szoktak fájni de a múlt hónapba szinte minden nap fájt.Néha szurkál a petefészkem.Mikor volt vérzésem elég kevés volt.Még egy teljes napot sem volt meg.Ilyen nyálkás,nyulós vér szokott lenni néha de nagyon kevés.Előfordul,hogy gröcsölök néha belém nyilal a fájdalom.Van mikor enyhén görcsölök.Azt hittem,hogy megjön olyan érzésem volt.Szerintetek?Jövő héten szeretnék tesztelni most még nem de nagyon tartok attól,hogy negatív lesz.Sokszor teszteltem már és ez nagyon rossz mindig csak negatív nincs baba.Remélem most lesz.Nagyon szeretnék.
2009. okt. 29. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, de a hányingernek nemcsak akkor kellene jelentkeznie, ha fekszel.


szeintem egy kicsit túlpörgöd ezt a kérdés, nyugi, ha csak jövő héten tesztelsz, akkor ne figyeld ennyire görcsösen magad. nem mintha hinnék abban, hogy a görcsöléstől nem jön a baba, csak nehezebben telik az idő és jobban megvisel.


lazíts, foglald el magad mással, jönni fog a kismama.

2009. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké megprobálok másra gondolni.Nem csak akkor van hányingerem amikor fekszem.
2009. okt. 29. 09:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha a terhesség okozza a tüneteided, akkor a tesztnek is pozitívnak kell lennie.
2009. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!