Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 3. -án jött meg a...

Miák kérdése:

Március 3. -án jött meg a menses. Ma voltam UH-on,1.1 cm-es tűszőt látott az orvos. Ez elég kicsi ahhoz, hogy megtermékenyüljön? Tegnap volt az ovu tesztem pozitív. Nem szeretnék hónapokat várni, de az orvosom szerint még kb fél évet próbálkozzunk.

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a tüsző termékenyül meg, hanem a petesejt, ami a tüsző megrepedésekor szabadul ki. De egyébként a 11 mm-es még kicsi ahhoz, hogy megrepedjen, 20 mm-hez közeli mérettel már esélyesebb.
2013. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ln is húszas körüliről tudok, alsó határnak a 17et hallottam. Biztos h pozi volt a teszt? Úgy értem nem volt halványabb a kontroll csíknál?
2013. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Szombaton halványabb volt a kontroll csík, vasárnap sztem egyforma, tegnap pedig halványabb megint. Ma is megnézem azért hátha. De igazából, már annyit akkor sem nől 1-2 nap alatt, hogy elérje a 20mm-t.
2013. márc. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!