Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három nagyon halvány pozitív...

Három nagyon halvány pozitív Clearblue teszt,2 negatív x-epil tszt,6 nap késés, és nagyon kicsi rózsaszín folyás, ami nem folyamatos. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak, a clearblue tesztek nagyon halványak, de a tesztcsík teljes szélességű és talán kékes színű, de nem nagyon akar erősödni napról napra, azt hiszem azt már csak én képzelem, hogy erősödik, de az x-epil tuti negatív. Nem tudom mit gondoljak, héfőn megyek orvoshoz, de addig is reménykedhetek? Volt esetleg így, vagy hasonlóan valaki (hogy csak a clearblue volt +) és terhes lett/maradt?

2013. febr. 8. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt...clearblue pozitív halványan, x-epil full full negatív....azóta már másfél éves a fiam :))
2013. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil volt nagyon halvány, még 5 nap késés után is, mégis baba lett! Nyilván a Clearblue érzékenyebb, ezért az már kimutatja, amit az x-epil még nem. Várj pár napot és ismételj! Ha baba van, és megmarad, akkor erősödnie kell! A rózsaszínes folyás lehet beágyazódásos vérzés is (ez esetben nem is csoda, ha még halvány ill. nega a teszt), vagy hormonhiányra is utalhat, ez esetben mielőbb keresd fel a dokit (ha 1-2 nap alatt nem múlik el)!
2013. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok újra.

Azt elfelejtettem, hogy az első terhességemnél 9 nap késés után lett először pozitív a teszt. Később fogant. Lehet, hogy neked is később volt peteérésed.

2013. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 8. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!