Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Szerinte...

Megnéznétek a görbém? Szerintetek mikor volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy változó hosszúságúak a ciklusaim, és emiatt nehéz megállapítani. Véleményetekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mikor volt? Van valakinek hasonló görbéje? A visszaesés lehet a hormonok játéka? van esélyem? Köszönöm a segítséget előre is. már lassan másfél éve várunk a babára. Eddig még soha nem ment a hőm 36,6 fölé. most igen:) Remélem jót jelent. Vasárnap csináltam egy tesztet, de negatív lett. Holnap tesztelek megint.

görbém: [link]



2013. márc. 19. 06:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A visszaesés lehet a beágyazódás jele is. Nagyon drukkolok, hogy így legyen!
2013. márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon kedves vagy:) úgy legyen:)
2013. márc. 19. 06:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esély. Nekem a nem várt napján 36.4 volt aztán még sem jött. Majd terhesség elején is volt, hogy elindult le aztán vissza ment.
2013. márc. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Nagyon jól esik a bíztatás.:)
2013. márc. 19. 08:42
 5/11 anonim ***** válasza:

elég a nőgyógyász egyenlőre, nekem 1 év után volt 3 vérvételem mikor megvolt, mikor elmúlt és rá 14. napon kiderült hogy nincs peteérés, adtak gyógyszert (clostilbegyt) amit a menzesz 5. napjától kellett a 10. ig szedni és 5 szem után várandós is voltam.

Most 2 éve hogy próbálkozunk volt itthon még gyógyszerem (mert a Fiamnál mindet kiváltottam fél évnyi adag elkezdtem szedni és mire dokihoz mentem egy szép érett tüszőm volt és egy "gagyi" most 7 hetes vagyok :)

Nem kell meddőségibe rohanni a nőgyógyász is sokat tud segíteni ha ügyes és kezel meddőségi problémákat.

Nekem van 3 negatív és 1 pozitív tesztem pozitív csak akkor lett mikor már 1 hetet késett :)

2013. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja és az én ciklusom minimum 32 nap de volt már 54 is és volt olyan hogy 4 hónapig meg se jött...
2013. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat ezt az utolsó kettőt nem ide akartam írni :)
2013. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai teszt is negatív:( kezdem elveszteni a reményt:(
2013. márc. 20. 08:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha változóak a ciklusaid akkor sztem csak 12.-én volt pé-d.

Akkor meg még nagyon korai volt a teszt!

Ha marad a hőd,akkor van esély rá!

2013. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak 12én volt a péd, ami azt jelenti, hogy elvileg 26án kellene megjönnie (az a 14. nap) ezért akkor tesztelj! Addig van remény!

Szurkolok

2013. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!