Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a menstruációt vagy...

Milyen a menstruációt vagy terhességet előrejelző derékfájdalom?

Figyelt kérdés
Bár már nagyon régóta menstruálok, de a derekam nem szokott előtte fájni, viszont most fáj, és már hat napja késik is. Csak nem tudom, hogy az új gyógyszeremtől, vagy egy esetleges terhességtől fáj-e a derekam. Először azt hittem, hogy a vesém, mert a gyógyszer mellékhatásai között van, hogy vesebetegek nem szedhetik, illetve vesekövet okozhat. Először bal oldalon, hátul, a bordáim alatt, úgymond a lágy részen fájt, majd elindult lefelé, és előre. Most oldalt fáj, és elkezdett néha jobb oldalon is. Emellett Egyre többet pisilek, éjszaka is felkeltem már, pedig nem szoktam, volt már nagyon enyhe hányingerem is, ma pedig már tisztára úgy érzem, mintha belső lázam lenne. Ja, és úgy két napja vizes szerű folyásom van, folyamatosan azt hiszem, hogy most tuti megjött. Tesztet azért nem csináltam még, mert igen stresszes vagyok mostanában ,tehát ez is benne van a késési pakliban. Tehát, milyen lenne a derékfájdalom ha valóban terhesség miatt van, másrészt csak mellékesen megkérdezem, ha már tettem fel kérdést, ti mire gondolnátok? Tudom, csináljak tesztet:) Ma fogok venni, vagy holnap.

2013. márc. 19. 09:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még valami: Eredetileg 25-e körül jött meg, viszont az utóbbi két hónapban 13-a körül. Tehát esetlegesen arról is lehet szó talán, hogy most vissza áll az eredeti időre.?
2013. márc. 19. 09:54
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia én 3 gyerekes anyuka vagyok de egyiknél sem fájt a derekam...Természetesen mivel 6 napja késik már most tesztelhetsz nyugodtan, még azt sem kell megvárnod, hogy holnap reggel legyen mert ha baba van ki fogja ennyi idő után már elvileg mutatni...Amúgy szeretnél babát?
2013. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 6 nap kēsés után teszteltem pozitívat! Ahogyan az előttem iró írja, tesztelj a nap bármely szakaszában!

Természetesen lehet terhességtől is. Nekem sem vol derék fvagy vesefájdalnam, mostmár van egy kicsi néha-néha.

De, ellenben lehet szó fertőzésről is! Folyás plusz pisilési inger, lehet felfázás is. Nekem nem volt pisilési ingerem, sem folyásom. Persze, ezért mondják, hogy minden terhesség más és más!:)

Nyugi, tesztelj ès fény derül mindenre!;)


12+4hkm

2013. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.:)

Igen, szeretnénk babát.:) Sőt, ebben a hónapban, egy alkalommal olyan vágy tört rám, hogy babát szeretnék a férjemtől, hogy úgy letámadtam mint még soha:) Tehát ha összejött, akkor azt is tudom, pontosan mikor:)

Második, jó babavárást:)

2013. márc. 19. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:
szia.nálam most ugyan ez a helyzet.de nekem még csak 1 napja késik.mindenképpen írd meg mi a teszt eredménye.én délután tesztelek.állandóan szaladok a wc-re mert mindig azt hiszem hogy megjött.de eddig még nem.szorítok neked hogy sikerüljön a baba
2013. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szia harmadik!

Megírom az eredményt, ha teszteltem, bár most meg úgy fáj a fejem, mint menstruáció előtt szokott.:(

Este légyszi írd meg te is az eredményt:) Szurkolok neked:)

2013. márc. 19. 14:28
 7/15 anonim ***** válasza:
én megcsináltam,de nem tudom eldönteni hogy pozitív vagy negatív.ilyen lett. [link] esetleg betudod nekem tenni negatívba?még egy tesztet nem csinálok.már annyiszor teszteltem.belefáradtam
2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
amúgy a fejed az idő miatt is fájhat.de nekem szurkál az alhasam jobb oldalon.
2013. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia 7-s ez szerintem csík!!! Szorítok!!!
2013. márc. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
7-es ez szerintem is csík, de ilyenkor érdemes egy újabb tesztet elvégezni, mert az is lehet, hogy csak elfolyt. Tesztelj még egyet és akkor megszabadulsz a kételyektől!!! Nekem is fáj amúgy a derekam pár napja és hihetetlenül fájnak a melleim, de én csak holnapra várom, szóval ez lehet mensis előjel is, bár nem szokott ennyire fájni. Mindenesetre sok sikert mindkettőtöknek! Drukkolok! Majd írjatok!!
2013. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!