Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorégés, émelygés, derékfáj...

Gyomorégés, émelygés, derékfájdalom, hüvelyszúrás, kicsit sötétebb, égő mellmimbó. Biztos terhesség?

Figyelt kérdés

Közben megjött egyszer, és a teszt tegnap az aktus után 3 héttel negatív (xepil). De Most ezek a tüneteim +hullafáradtság, és mintha égnék, mintha hőemelkedésem lenne, de az előbb mérve nem volt. A derekam két pontban fáj mintha izomláz-húzódás lenne. Ott ahol az a két kis "luk" van a derekamon, attól indul a fájás.

Ne vegyétek rossz néven, tudom mennyien küzdenek hogy babájuk legyen, de én most nagyon rossz helyzetbe kerülnék a terhességgel....

Ez lehet mástól is, vagy nem...? A teszt kimutatta volna aktus után 3 héttel...?

KÖSZÖNÖM



2013. jan. 8. 16:44
 1/10 A kérdező kommentje:
és fázom, ráz a hideg, előtte meg melegem volt :(
2013. jan. 8. 16:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek a panaszaim.... TOTALISAN... en is kivancsi lennek
2013. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és csináltál tesztet? neked is megjött közben egyszer? hány napja történt az amikor teherbe eshettél...? Írd meg majd kérlek
2013. jan. 8. 17:03
 4/10 anonim ***** válasza:
mi az hogy "megjött egyszer"? nem értem:)
2013. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát hogy az aktud után egy héttel megjött! ma vagyok az aktus után3 héttel. Csak tudom van aki menstruál terhesen is....:(
2013. jan. 8. 17:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Na szoval nekem az utolso elotti mensim nov.27 volt szerintem a peteeresem 16.an volt vagyis ugy ereztem 24.-ere nem vartam a mensim nem is jott aztan 29.en vereztem ugyanugy ugyanannyit. elotte teszteltem negativ.1-1,5 hete ugyan ezek a tuneteim...tesztet nem csinaltam nem akarok csalodni most probalkozunk ujra hatha aztan lehet mar baba van(masok szerint

nincs)

2013. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi az esély esetedben, kérdező, de a teszt még amúgy se mutatja ki!!
2013. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem. 17.45ös neked szurkolok hogy ugy legyen ahogy szeretnéd.

Kedves utolsó: A TESZT NEM MUTATNÁ???? de van akinek aktus után 2 héttel mutatta! nekem tegnap volt utána 3 héttel...!! vagy akkor mikor mutatná ?

2013. jan. 8. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
kb majdnem ugyan ilyen az én esetem is, annyiban más hogy nekem a vérzésem görcs nélkül érkezett és rövidebb volt pár nappal. Szombaton "nem" kellene megjönnie! Kíváncsian várom hogyan fog ez végződni! Írjatok majd!
2013. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Tesztet még nem csináltam és majd csak ha késik vagy másképpen jön meg a megszokottnál. Nekem sem fényes a helyzetem de meg tudnánk oldani. Sajnálom ha neked rosszkor jönne. Kitartás
2013. jan. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!