Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi normális, hogy 4-5...

Légyszi normális, hogy 4-5 hetes terhessen, csak mell feszülést és fáradságot érzek?!

Figyelt kérdés
Szóval a menzeszem előtt éreztem,1-2 hétig,hogy megfog jönni,görcsölt/a menzesz nem jött meg a fájdalom elmúlt)A mell fájdalma,feszülése megmaradt de hányingerem nincs!Mit kell érezni 4-5 hetes terhességnél?!Normális ez az érzés?!

#érzések!
2013. márc. 19. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, normális, nem mindenkinél van émelygés, meg hányás... nekem is csak ezek voltak, ami neked is. elégedj meg ezzel. :-))


jó egészséget!

2013. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4-5 hetes terhességnél először is látni kell egy két csíkos tesztet:)) amúgy minden normális, amíg nincs vérzés, vagy több napos barnázás. van, akinek semmi nem fáj, főleg ilyen korán, van, aki már ilyenkor szenved.
2013. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell érezni, mivel a terhesség nem betegség, hanem egy természetes folyamat. Lehet, hogy te a szerencsések közé tartozol majd, aki egy fia szédelgés, és hányinger nélkül megy majd a szülőszobára. A terhesség járHAT(!!) szédüléssel, hányingerrel, farkasétvággyal, ételundorral, szagérzékenységgel, hasfájogatással, mellfeszüléssel, álomkórral, fáradékonysággal....és még egy sor egyéb tünettel. De egyáltalán nem törvényszerű, hogy ebből neked bármelyik is legyen. Ettől még teljesen egészséges terhes lehetsz:) És ettől még lehet egészséges terhes az is, akinél szinte minden tünet jelentkezik.
2013. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyi idős terhesen nekem sem volt semmilyen tünetem, még mellfeszülés sem. Sőt, még utána sem egy darabig. Sírtam is a férjemnek, hogy biztos már nem is vagyok terhes, ezért vettem egy tesztet, ami azonnal erős 2 csíkos lett, és megkönnyebbültem :) 2 hétig volt émelygésem, kb. 7-8 hetesen, fejfájás 12 hetesen, és ennyi. Ja, meg a végén az a sok "kellemes" tünet, mint lábdagadás, reflux, stb...

Addig örülj, amíg nincs semmi!

2013. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hányinger általában 6 hetesen kezdődik, türelem :)

(De nem kötelező.)

2013. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok 4 hetes, és a mellfájdalmon és fáradtságon kívül nekem sincs semmi, talán a puffadás egy picit... de két csíkos tesztünk van. Nem érzem én sem várandósnak magam,de néha rá-ránézek és akkor újra elhiszem :))) Reméljük, hogy szerencsések leszünk, és nem szenvedjük meg nagyon az első trimesztert! :) Sok boldogságot nektek is! :)
2013. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm amiket eddig írtatok,megnyugató volt olvasni!
2013. márc. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!