Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen még nem duzzadt...

35 hetesen még nem duzzadt meg a mellem, ez normális?

Figyelt kérdés
Talán egy picit nőhetett a terhesség alatt, de a melltartóimat nem kellett nagyobbra cserélnem. Volt valaki így, és aztán mennyi teje lett?

2012. okt. 12. 09:07
 1/4 timike26 ***** válasza:
4 honapos a kislànyom,szulèsig semmit se nott,nem volt elotej se.... csak szoptatok.ne aggodj :)
2012. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a mellem nekem sem nőtt, talán egy minimálisat, de ugyanazokat a melltartókat tudom hordani, mint a terhességem elején. Tej mennyiségével kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, talán majd a jövő héten:):) 39hkm:)
2012. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elején nőtt a mellem egy kicsit, azóta nem. Nem is tudom elképzelni, hogy tényleg fog-e még nőni.

31+4 hkm

2012. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem nő,nőtt.

Meg sem duzzadt, és még csak nem is érzékenyebb.

Szerintem nem is lesz tejem. :/

2012. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!