Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet-e esni fogamzásg...

Wyndyke kérdése:

Teherbe lehet-e esni fogamzásgátló tabletta szedése mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Február 12-én kezdtem el fogamzásgátló tablettát alkalmazni. Szedtem is rendszeresen, minden nap. Majd mikor a 21. tabit is bevettem, csak egy héttel később volt nagyon gyenge vérzésem 2napig. Azóta folytattam a tabletta szedését, de szokatlan változásokat észlelek magamon: fáradtság, iszonyatos hányinger és gyomorégés, has- és fejfájás. Ami még különösebb, nagyobb lett a cicim, viszont a fogamzásgátló szedése óta kb.10 kg-t fogytam. Nem igazán aktuális a babaprojekt, de ha mégis terhes lennék, fel sem merülne, hogy nem tartom meg. Viszont az már jobban aggaszt, hogy mindez fogamzásgátló tabletta szedése mellett történt. Szóval félek, hogy esetleg árthat az "esetleges" babának.

2013. márc. 19. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
alig egy hónap alatt 10 kilot fogyni?tesztelj,ha terhes vagy,akkor a teszt kimutatná...a mellnövekedés a gyogyszertöl is lehet,meg az émelygés is...
2013. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj, de a leírtak alapján szerintem inkább a gyógyszer nem felel meg neked. Menj vissza a nőgyógyászhoz, beszéld meg vele, talán kipróbáltok más tablettákat, mert nem mindegyik jó mindenkinek, lehetnek mellékhatások.
2013. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A biztonság kedvéért délután csinálok egy tesztet. És az orvoshoz is kérek időpontot.

2013. márc. 21. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Lyndinette-től én is hasonlóan éreztem magam, szörnyen fájt a fejem, a hasam, iszonyat gyenge voltam, majd egyszercsak annyira megfájdultak és "betompultak" lábaim, hogy nem bírtam felkelni a fotelból, az ügyeletet kellett felhívnom, hogy ilyenkor mi van... Egy levéllel bírtam beszedni belőle.

Mikor terhes lettem, akkor viszont nem volt semmi "fizikális" problémám, szerintem nyugodj meg, tényleg a gyógyszerrel lehet baj.

2013. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, és külön örülök, hogy megosztottad a konkrét esetedet!
2013. márc. 21. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!