Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtem szedni a fogamzasgat...

Zsofi.L kérdése:

Elkezdtem szedni a fogamzasgatlot (marvelon) de kb fasfel het szedes utan megint megjott a mensesem viszont a tabletta szedesevel nem altam le, most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberber egy ev utan lealltam a tabletta szedesevel mert a gyogyszeresz tanacsolta hogy egy ev utan erdemes tartani egy kis szunetet. 4 honapig nem is szedtem semmit de Februarban elmentem nogyogyaszhoz hogy megint felirassam ra masfel hetre megint megjott a mensesem azaz 18 tol 22 ig megint megvolt es az elott pedig 5 tol 8 ig. de viszont nem altam le a tabletta szedesevel. Meg an ket tablettam es jon az egy het szunet. A kerdesem szedjem ugyan ugy tovabb vagy varjam meg mig megint megjon es utanna kezdjem el szedni az ujat? Nagyon bizonytalan vagyok mert elotte meg a baba projecten voltunk de ugy dontotunk hogy pihentetjuk a dolgot. Lehet hogy sikerult ebben az idoszakban teherbe esnem ? Nagyon koszik elore is a segitseget!!

2013. márc. 3. 03:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ez a gyógyszer még mindig forgalomban van? Mert én 18 éve ezzel a tablettával kezdtem a védekezést, és én is össze-vissza vérezgettem tőle. Arra, emlékszem, hogy benne volt a betegtájékoztatóban, hogy az első egy-két hónapban előfordulhat közti vérzés, amíg a szervezet hozzá nem szokik a gyógyszerben lévő hormonlökethez.Nekem sajnos az össze-vissza vérezgetésen kívül más mellékhatásokat is produkált, így néhány hónap múlva másik gyógyszerre váltottunk. Szerintem menj vissza az orvoshoz, és mondd el hogy mi a helyzet.
2013. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!