Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Móni1989 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyira szeretnék már kisbabát, már honapok óta próbálkozunk és semmi. Most viszont már egy hete úgy érzem, hogy sikerült. Naponta többször szúr a hasam alja 1-2órát, néha émelygek is.2 napja elmentem bevásárólni és 5 kiló krumpli emelésétől begőrcsölt a hasam alja. Olyan volt mint ha leakarna szakadni a méhem. Pihenéstől elmúlt. Fáj a derekam is. Tegnap reggeli vizeletből csináltam tesztet negativ lett. Ma 5órahosszán keresztűl nem ittam és nem pisiltem ez most este volt. Ez is negativ.Egyébként 8.-án volt ovulációm és 7.-én hajnalban próbálkoztunk.22.-én kéne megjönni-e egyébként,de remélem nem jön.

2013. márc. 20. 00:36
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezek csak jelek arra, hogy meg fog jönni.
2013. márc. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elvileg ha már émelygés, hányinger stb. tünetek is jelentkeznek akkor a teszt is ki kéne mutassa, ha csak halványan is, így valószínűleg nem terhességről van szó, persze ez sem kizárt. esetleg ha nem jön meg akkor tesztelj még egyet! Sok sikert!
2013. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megjön sem jelent semmit, attól még lehetsz terhes. :) Ismerősöm is végigmenstruálta a 9 hónapot. Szurkolok. :)
2013. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát a tüneteimet nem terhesség hanem petefészek ciszta okozta
2013. ápr. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!