Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,és 1 hete elég furcsán érzem magam. Gyógyszert kb. 1 hónapja nem szedek. Eddig mindig rendben volt a menstruációm.Pontosan jött meg és állagra is mindig normális volt.Most viszont 3 napja csak "maszat" van,viszont nem görcsöl a hasam.Nem fáj a fejem.Nem vagyok úgy igazán kívánós, nem szédülök,nincs hányingerem,nem vagyok érzékeny a szagokra sem.Ami kicsit különös az az, hogy megdagadtak és nagyon érzékenyek a mellbimbóim.Nincs rendes menszeszem csak maszat,és néha nagyon nagy szomjúságérzés tör rám,ill. néha megmagyarázhatatlanul szúr az alhasam. Volt már esetleg ilyen valakinek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 18. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig azért jött meg pontosan, mert a gyógyszer beállította. Nem rendes menzeszed volt, hanem megvonásos vérzésed. Már ha a fogamzásgátlóra gondolsz. Adj időt a szervezetednek, be kell állnia a ciklusodnak, most felborultak a hormonjaid. Ha nem védekeztek akkor csinálj tesztet.
2013. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rosszul írtam ki. most hogy így belegondolok már több hónapja nem szedem a gyógyszert kb 3-4 hónapja. es azóta is normális volt.(már vagy 3x 4x rendben volt minden) és mostanában ilyen nagyon kemény a hasam is. fel vagyok puffadva sokat,és a gyomorszájam alatt kő kemény a hasam és tapintásra fáj is.
2013. márc. 18. 23:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhességi Teszt? Nőgyógyászod mit mondott?
2013. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem vettem tesztet, mert ha terhes vagyok akkor csütörtök óta, úgyhogy gondoltam várok még. Ma reggel már erősebb a vérzésem, de még ez sem az igazi. Nőgyógyásznál még nem voltam. Sajnos nincs munkám december óta, úgyhogy jelenleg TB sincsen...most épp ezeket a dolgokat intézem. Azért kértem innen segítséget, hátha valakinek volt már hasonló.
2013. márc. 19. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hormon zavar is a "maszatolás" lehet baba is ha nem jön meg én most lenne a napja! 50-50% ! Ha babát szeretnél és most marad a dolog továbbra is maszatolás akkor mindenképp doki nincs mese mert erre gyógyszert kapsz nem szabad még maszatolni sem úgy tudom, prog.kapsz hogy baba megmaradjon! Ha nem szeretnél babát akkor is megkellene mutatni magad egy orvosnak csak Ő tudna megnyutatni téged! És biztosat is tényleg csak ő tud mondani !
2013. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!