Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár hónapja próbálkozunk a...

Pár hónapja próbálkozunk a babával. Még nem sikerűlt sajnos. Ha szeretnék a nődokimhoz menni, egy kisebb kivizsgálásra, melyik a legjobb időpont? Menzikor, menzi után, ovulációkor, vagy peteéréskor? Mikor tud a legjobban megvizsgálni?

Figyelt kérdés
Menzikor, menzi után, ovulációkor, vagy peteéréskor? Mikor tud a legjobban megvizsgálni?
2013. márc. 20. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hát menseskor azért mégse mennék, amúgy szerintem tök mindegy. amíg nem peteérést néz stb. addig nincs jelentősége.
2013. márc. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb jelentősége mikor mész, én az arany középutat mondanám, tehát a félidőt. Érdemes lenne összeírnod az elmúlt mesniket pontosan (hány napig, milyen erős, egyébb középidős tünetek, és hőgörbéket magaddal vinni ha vezeted. Nekem nem jött be a hőgörbe, de sokan dicsérik, érdemes kipróbálni (több hónapon keresztül) veszíteni valód nincs. És szeretném elmondani, hogy egy teljesen egészséges párnak is 6-12 hónap átlagosan mire jön a baba.
2013. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben vagyok, voltam nődokinál 2 vérzés között pont elkapta a peteérésemet így megmérte a méhnyálkahártyám vastagságát is egyúttal
2013. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, igen tudom, hogy még az elején vagyunk, csak gondoltam egy két kisebb vizsgálat nem árthat.

Szerintem várok még egy hónapot, és májusra bejelentkezek, úgyis aktuális lesz egy rákszűrés! :)

2013. márc. 20. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!