Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a "legjobb"időpont a...

Brigitta04 kérdése:

Mi a "legjobb"időpont a gyümölcs adására anyatejes babánál?

Figyelt kérdés
Tízóraira vagy uzsira a tej elött vagy utána?Kinek melyik vált be?
2010. dec. 9. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én délután adom neki 6 körül, és közvetlenül cici előtt.
2010. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát a mi napunk az kb igy néz ki:reggel kb 7-fél 8 körül kelünk evés,után ajátszik egy kicsit álltalában visszaalszik egy kicsit.10- fél 11 körül van a következö evés utána séta.1 fél 2 kor evés utána alszik egy kicsit,4 óra fél 5-kor ismét evés,Fürdés 7 körül fél 8 kor álltalában az útolsó evés és reggelig alszik.Ebbe a napirendbe kellene valahogy beilleszem a gyümölcsöt.Most jelenleg tízórai tej elött adom neki de nemtudom jó e közvetlenül a tej elött.

Köszönöm válaszod!

2010. dec. 9. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt szokták javasolni, inkább délelőtt, vayg délben adjunk új ételeket (gyümölcsöt is), hogy ha esetleg allergizál, akkor még aznap lehessen segítséget kérni.

Én a 3. evésnél kezdtem, olyan fél 3 körül.

2010. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, jó a 10 órai, és szopi előtt add, amíg nem eszik akkora mennyiséget, hogy kiváltsatok egy evést.
2010. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én délelőtt adtam két szopi között.
2010. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is délelőtt adom, szoptatás előtt.
2010. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a 11-es szopi előtt adom neki kb. 1 órával. Szinte uez a mi napirendünk is:)
2010. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat!Jöhetnek még kiváncsi vagyok ki hogyan csinálta?Elöször az almával probálkoztunk az annyira nem tetszett neki meg eléggé meg is fogta a hasát.Most a barackot kostlogatjuk na ez bejön neki már nyitja a kis száját is ugy várja a falatot.:):)
2010. dec. 9. 22:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt adom neki. Döcögősen indult, mivel 10 napba telt, mire elfogadta az almát, azóta könnyedén elfogadott minden új ízt. Gyorsan ki is váltottuk a délelőtti étkezést, már csak gyümölcs. Nálunk az ivással van baj, mert nem akarja elfogadni a vizet, ezért kap még anyatejet a déli főzelék és a délutáni fél adag tejpép után. Egyébként először az új íz aztán szoptass.
2010. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!