Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? (bővebben lent)

Mikor teszteljek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Először is tudni illik, hogy szoptatok, már a múlt hónapban is megvolt, de nem a szokásos mennyiségben, most megjött, 1 nap, alig csak wc-zéskor a papíron) 2.nap picit több, de jóval kevesebb, 3.nap szint úgy, ma meg már szinte semmi.

Tesztem van, és csak azért tesztelnék, hogy tutira menjek, mikor teszteljek? amikor teljesen elmúlik, vagy akár már holnap reggel?


2013. márc. 20. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

amíg szoptattam, nekem nagyon rendszertelen (napok száma, ciklus hossza, vérzés mennyisége) és kiszámíthatatlan volt a menszeszem.

így szerintem csak akkor tesztelj ha elmúlt.


de, ha tudod, hogy mikor sikerülhetett a kistesó, akkor ahhoz képest a 8. naptól már tesztelhetsz.

2013. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy akkor HCG mar a szervezetedben van a menzesz idejen,ugyhogy reggel tesztelhetsz.ha a menzesz elott nehany nappal volt spontan peteeresed es akkor maradtal terhes abban az esetben nem fogja kimutatni a teszt.de ha a ciklus kozepen tortent a megtermekenyites akkor mar kimutatja.majd ird le az eredmenyt.akarod a babat?
2013. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát nem tervezett baba lenne, de természetesen nagyon örülnék neki, és megtartanánk (már van 2 lányom)

Akkor holnap reggel meg is csinálom.

Azért akarom megcsinálni, mert pl a lassan 15 hós lányom, csak rajtam ugrál stb, ha baba van a dologban, erre csak oda kell figyelni, úgy vagyok vele egy tesztet megér, amúgy is vettünk mert késett 2 hetet, pont másnap reggel akartam tesztelni, mikor megjött.

2013. márc. 20. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok.eleg nagy a valoszinusege a terhessegnek,mivel kesett is a menzesz.en azt olvastam,hogy a nok tobbsege a szoptatas alatt termekenyebbek mint barmikor...remelem holnap gratulalhatunk a kistesohoz.:)
2013. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na ma reggel megcsináltam, negatív lett! Így legalább biztosra tudom hogy nem vagyok terhes, és nem töröm azon a fejem a kövi a menziig.

ha legközelebb is ilyen kevés lesz, akkor tudni fogom hogy csak a szoptatás miatt van.

2013. márc. 21. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!