Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az apa? Szeptember 23-ai...

Ki az apa? Szeptember 23-ai közösülésből lehet egy terhesség 5 hetes november 21-én?

Figyelt kérdés
Párom megcsalt és nem vagyok benne biztos, hogy enyém a baba. Azt mondta, hogy ekkor volt együtt valakivel, de megszakított közösüléssel voltak és nem volt orgazmusa a páromnak. November 21-én az uh alapján azt írták, hogy 5 hetes. Ez foganhatott szeptemberben? Rákerestem oldalakra ott október 23-a fele írják a fogantatást. Július 15-re van kiírva. Segítsetek!
2013. márc. 21. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Az utolsó menzesz időpontját tudd meg. A kiskönyvébe be van írva. UH alapján lehetnek eltérések. Ha nov 21.-én 5 hetes, akkor októberben kellett utoljára meglegyen neki a menzesze, s akkor egyértelmű, hogy nem szeptemberi.

A lényeg, az uccsó menzesz időpontból több minden kierül.

2013. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt h a szeptember 23.an fogant baba csak 5 hetes legyen nov. 21.en!
2013. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Így van,ahogy a első írta.Ha nov. 21-én volt 5 hetes,az azt jelenti,hogy kb. okt. közepén volt az utolsó menzesze,tehát kb. okt. végén foganhatott a baba.A terhességet az utolsó menzesz első napjától számolják.
2013. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolso mensestől számolják a terheséget, mensi után 2 héttel van átlagban peteérés, az az mikor megfogan a baba akkor márv2 hetes a terhesség.szoval mikor 5 hetes volt, akkor fogant 3 hete a baba.

Párod orgazmusának ehhez semmi köze!

Vannak extrém példák én pl kensi után 1 nappal estem teherbe megszakitásossal, szoval 100%ra nem lehet tudni hogy mikor is van peteérés

2013. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha valóban szept. 23 án csalt meg és nov. 21 én 5 hetesnek mérték akkor az semmiképp sem lehet azé akivel szept. 23-án volt mert akkor pont 4 héttel mérnék nagyobbnak az embriót, ilyenkor hatalmas különbségek vannak, 5 hetesen egy petezsák, 9 hetesen meg már egy baba alakú dolog szóval nem nézhették el.

Kérdés hogy csak 1 szer csalt meg, ill. hogy mennyire jó alap erre a kapcsolatra gyereket vállalni...de hát ez már egy más kérdés.

2013. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Attól meg hogy nem szept. 23.an fogant, hanem októberben sem biztos hogy a tied :Ssssss
2013. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez igy március közepén jut eszedbe???
2013. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írtak a többiek.
2013. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
szept. 14 van beírva utolsónak, de mellé van írva, hogy 40-50 napos rendszertelen ciklus. Azért írtam az orgazmust, mert azt mondta a párom, hogy ha van orgazmus, az állítólag olyankor magábaszippantaná az anyagot, ha van bent. csak ezért írtam. az is van a papíron, hogy GS: 0,57. A 8 hetesen meg azt írja, hogy GS: 2,91 ez lenne a petezsák?
2013. márc. 21. 08:21
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet mindig az utolsó vérzéstől számolják. Ha 5 hetet mondtak, akkor valójában még csak 3 hetes volt az embrió, tehát a megtermékenyülés október 31. körül történt. Néhány nap csúszás lehet, de akkora nem, amekkorát írtál.
2013. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!