Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek? November...

Vajon terhes lehetek? November 11. én voltam együtt barátommal, védekeztünk, de utána volt ujjazás is, esetleg rácseppenhetett az ujjaira valami. Megtörölte a kezét, stb, de utána kb 20 percre rá volt ujjazás.

Figyelt kérdés

(Olvasgattam utána, irta, hogy van esély rá, hogy teherbe lehet esni ujjazással is, de nem sok.. valahol ezt ir, valahol azt..)November 22.én kellett, hogy megjöjjön, de rendszertelen a menstruációm. 23.án csináltam tesztet, negativ lett. Később, 25.én megjött,rendesen.

Azonban nagyon ideges tipus vagyok, és hányingerem van.. Tulajdonképpen nem is hányinger, csak olyan fúrcsa érzés.

Lehet ebből terhesség?

(nem kellenek rossz indulatú hozzászások, értelmes válaszokat kérnék).Előre is köszönöm!



2012. dec. 2. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. Kicsi az esélye, sőt majdnem hogy nulla.

Ne idegeskedj, de ha annyira ideges vagy csinálj még egy tesztet, bár úgy is negatív lesz.

2012. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem vagy terhes. Egészen komoly összegben fogadnék is rá. Az idegességtől érzed magad rosszul.
2012. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Csinálni fogok, ez biztos.

Csak olyan fúrcsa az egész.. mellbimbóim is mintha sötétebbek lennének.. de nem tudom. Mint emlitettem, nagyon ideges vagyok.. és már nem tudom, mi van, és hogy...

2012. dec. 2. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak beképzeled, nyugi! Az újabb teszt majd megnyugtat. Ha nem lenne az a sose lehet 100% a biztonság, akkor azt mondanám, hogy 100%, hogy nem vagy terhes, így csak 99,99%-osra tippelném.
2012. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, most nyugodtabb vagyok.

Nagyon rendesek vagytok, tényleg. :))

2012. dec. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!