Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 12. napján 20 mm-es...

Ciklus 12. napján 20 mm-es tüsző és 11 mm-es méhnyálkahártya jónak számít?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk, több hónapban halvány pozitív teszt után megjött, volt már spontán vetélésem is. Nagyon reménykedem, hogy végre összejön. Hormonjaim tökéletesek, doki azt mondta a progeszteronszintből az látszik, hogy nagyon jó minőségű pate érik, páromnál minden rendben. De akkor miért nem sikerül?
2013. márc. 21. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, tökéletes. Az viszont már ad némi aggodalomra okot, hogy rendszeresen előfordul a pozitív teszt, mégis megjön utána. Valamiért nem akar megmaradni a baba. Tehát van rendesen peteérésed, és a párod spermiumszámával sincs baj, valami más állhat a háttérben.
2013. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, ezért nem értem én se. most terheléses cukrot kell nézetnem, mert már nem tudjuk mi lehet a baj, hiszen minden rendben van. lehet tényleg nagyon rágörcsölök, pedig tudatosan nem csinálom, max. tudat alatt
2013. márc. 21. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én tegnap találtam erre az oldara, volt egy lány, aki szintén mindig így járt, neki ajánlottak génvizsgálatot, mely kimutatja, hogy van-e trombózisra hajlama.

Belinkelem az oldalt: [link]

Ő ezért kezdett el Aspirin protectet szedni.

Én is gondolkodtam, hogy mecsináltatok egy ilyen vizsgálatot a biztonság kedvéért.

2013. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elég húzós áraik vannak :( most biztosan nem tudjuk ezt megcsináltatni. de még annyit csináltunk, hogy megnézetem baktra is a hüvelyváladékot....
2013. márc. 21. 10:35
 5/7 sumergo ***** válasza:
Immunológiai kivizsgálásban ez is benne volt (trombózis), és ingyenes. Zalaegerszegen egy vérvétellel megcsinálják ingyen a genetikai és immunológiai kivizsgálást. Biztosan máshol is van ilyen.
2013. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos minden összejött-->Inzulin rezisztencia-->ciszták-->túlsúly--> és persze a Leiden heterozigótaság.Most teszteltem és negatív :( bár lehet korai volt,de akkor is:((((((
2013. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmiképp ne hagyd annyiban a dolgot, ha az orvos nem javasol több vizsgálatot, akkor nem vesz elég komolyan, és menj át másik orvoshoz! Annak, hogy folyton elmegy a baba, valami oka van, ez biztos! Szóval ne add fel, meg kell találni az okot, járj utána!

Meglesz a probléma, és hamar lehet babád biztosan! Hajrá!!! :)

(Amúgy a palástfűteát mindeni dicséri, én is ittam az első gyerekemnél is, most is iszom a kistesóval. Bár lehet, hogy nekem e nélkül sem lenne semmi, nem tudom. Állítólag méherősítő hatása van. De ez természetesen nem fogja megoldani a problémádat!)

2013. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!