Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21. napon 98,8 nmol/l progeszt...

Timy84 kérdése:

21. napon 98,8 nmol/l progeszteron érték nem túl magas?

Figyelt kérdés
Most kaptam kézhez az eredményemet és kicsit megijedtem. úgy tudtam, hogy a maximális érték olyan 59-60 körül van. A leleten sajnos nincs referencia tartomány. Csak palástfű teát ittam, mást semmit nem használtam. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 21. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég magas valóban. De nem hinném, hoyg túl magas, lehet, hogy ebben a ciklusban két tüsződ repedt meg.
2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem túl magas, én pont most csináltam szintén 21. napi hormonpanelt, nekem 49 lett, de a tartomány 86-ig volt asszem. Most nincs nálam a papír, de erre emlékszem. Szóval túl magasnak semmiképpen nem mondanám. A 3. napi hormonvizsgálat megvolt már, vagy csak most lesz? Ha ott minden oké, akkor nem gondolnám, hogy nagy gond. De ezt majd a dokit úgyis elmondja:)
2013. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Dehogy magas, 92 felett az igazi jó termékeny!!

Csak épp még az orvosok legtöbbje se tudja még azt se mennyi az igazán jó fiziológiás érték.

Örülj neki, nagyon jó jel, én azért imádkozom bár megközelíteném. Nekem 2,56. PCO szindróma és nem ovulálok, egyáltalán.

2013. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előzőhöz: mármint 92 nmol/l felett a 18-23. ciklusnapokon. Na, szal szerencsés vagy.
2013. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!