Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2éve szedtem mercilont.3hete...

2éve szedtem mercilont.3hete hagytam abba.2nappal előbb jött meg a vártnál,2hét eltelt és megint vérzésem van. Tegnap óta ez van, már belebetegszek. Ienkor tesztet lehet csinálni? Dokihoz csak 7főn tudok menni. Van valakinek hasonló tapasztalata!?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztet bármikor lehet csinálni. De miért akarsz tesztelni?
2013. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én hagytam abba a fog.gátlót nekem elég rendszertelen lett a ciklusom. 3 hétre megjött, aztán 1 hónapig véreztem, hol kicsit, hol jobban. Aztán fél év alatt állt be rendszeresre újra. Viszont a hormonrendszeremet szétvágta. Magas lett a prolaktinom, közti vérzéseim lettek. majdnem 3 év telt el, mire összejött a baba. Szerintem figyelgesd magad, és dokihoz mindenképp menj el. De ha vérzel, nem vizsgál meg. Remélem neked nem lesznek hasonló problémáid! :)
2013. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért szeretnél tesztelni,mert minden kb minden jele megvan a terhességnek... Meg akkor is diskurálni szeretnék az orvossal hogy ilyenkor mi van.
2013. márc. 22. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!