Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett már valaki valamilyen...

May7 kérdése:

Érzett már valaki valamilyen hasonló érzést amikor megfogant a pici? (pl:alhasi fájdalom, egész napos hányinger). Szerintetek ez lehet akár baba is?

Figyelt kérdés
1,5 hét múlva kell megjön ni,de már 2 napja hányingerem van.
2013. márc. 12. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát még kb. 10 napod van a mensiig. Azt jelenti, hogy mostanában ágyazódik be, ha megfogant. Korai a hányinger, azt a hormonális változások váltják ki, szerintem ez még nem történt meg. Alhasi fájdalom megeshet beágyazódáskor érzékenyebbeknél, sőt, pár csepp vérzés is előfordulhat. Akármi lehet még ebből. Tesztelni extrém korai. Várd meg, hogy késik-e a mensid! Drukkolok, ha szeretnél babát!
2013. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Szeretnénk babát.Még nem akartam tesztet csinálni.Csak még soha nem volt ilyen.Ezért kérdezősködök.
2013. márc. 12. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, semmit sem éreztem. Az esedékes menses napján még fájt a hasam, nem is értettem miért, mikor sosem szokott, mielőtt megjön. Aztán késett, késett... és teszteltem pozitívat. Némi émelygésen és rosszulléten kívül nem sok tünetem volt.
2013. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7 HETESEN lett hányingerem, KIZÁRT, hogy azt érzed, hiszen a tünetekért felelő hormon, a hcg, onnantól termelődik, hogy a babád beágyazódott, ami az együttléttől 7-12 nap..tehát kb. pont a menses esedékességére tehető a beágyazódás vége...
2013. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nika-89 válasza:
Szia! én is így jártam! Nagyon rosszul voltam,vagyok, és folyamat tesztelgettem de negatív lett. tegnap nagyon fájt a hasam ,azthittem megfog jönni,de volt egy érzésem teszteltem... szóval mensi előtt 3 nappal lett teljesen pozitív!!! Nagyon drukkolok neked,majd írd meg mi lett,persze még most felesleges tesztelni,kb mensi előtt 2-3 nap. próbáld meg kivárni!!!
2013. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!